MERIDIANA

Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Andalo, Paganella

MERIDIANA

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Andalo, Paganella
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemná rezidencia sa nachádza v centre mestečka Andalo, neďaleko zjazdových tratí.

Ubytovanie

vkusne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV, telefón, fén, niektoré s balkónom. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. B5: (max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. C6: (max. 6 osôb) dve spálne po dvoch lôžkach, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

nie je k dispozícii.

Služby

lyžiareň, práčovňa (za poplatok).

Parkování

pri rezidencii (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

v centre.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 200 m zjazdové trate Paganella. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1,5 km Paganella. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 200 m. Požičovňa lyží 200 m. Úschovňa lyží: v rezidencií, verejné lokalita Rindole, priamo pri zjazdových tratiach, za poplatok od 4 €/osoba/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), Winter Card (karta, ktorá vás oprávňuje využívať skibus zdarma a poskytuje rôzne zvýhodnené vstupy na športoviská a zľavy na rôzne aktivity).

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba/deň.
Kaucia: 150 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Andalo
  • Miesto podľa CK: Andalo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 023
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

MERIDIANA
  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Andalo, Paganella

Cena od
322 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 023

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 443,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €