Miramar Al Aqah Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Fujairah

Miramar Al Aqah Beach Resort

    Spojené arabské emiráty, Fujairah
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel leží na východnom pobreží Spojených arabských emirátov, z jednej strany je obklopený pohorím Al-Hadžára, z druhej strany Indickým oceánom.
Transfer z letiska Dubaj/Ras Al Khaimah: cca 120/45 minút

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 3 à la carte reštaurácie, bary, wellness centrum, 2 bazény (možnosť vyhrievania), bar pri bazéne.

Izby

DRS (dvojlôžková izba superior): kúpeľňa/WC, klimatizácia, minibar za poplatok, telefón, TV/sat., trezor zadarmo, terasa alebo balkón. DRX (dvojlôžková izba deluxe): pozri DRS, miestnosť oddeliteľná drevenou zástenou.

Zábava

Živá hudba, diskotéka, amfiteáter.

Stravovanie

Pre pobyty do 30.9.2019: Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu ultra all inclusive. Pre pobyty od 1.10.2019: raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu all inclusive, alebo ultra all inclusive.

Pláž

Hotelový rezort priamo pri súkormnej piesočnej pláži Al Aqah.

Program all inclusive

PROGRAM ALL INCLUSIVE (možný od 1.10.2019) Raňajky, obedy, večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii Nealkoholické a alkoholické nápoje od 10:30-24:00 Zmrzlina pre deti do 12 rokov (od 11:00 do zotmenia) Sauna, jacuzzi PROGRAM ULTRA ALL INCLUSIVE Raňajky, obed a večera v hlavnej bufetovej reštaurácii Neskoré raňajky do 11:30 na terase Snacky od 16: 30-17: 30 Minerálna voda, nealkoholické nápoje, pivo a víno a ďalšie alkoholické nápoje vybraných značiek (10.30-24.00 hod.) Možnosť večere v à la carte reštauráciách Zmrzlina pre deti do 12 rokov (od 11:00 do zotmenia) Minibar (nealkoholické nápoje a pivo, doplňovaný denne) Izbový servis (vybrané menu. Od 12:00-06:30) Sauna, jacuzzi

Športová ponuka

Zadarmo: fitness Za poplatok: potápačské centrum, tenis, biliard

Pre deti

Detský klub, detský bazén, animačné programy.

Extra služby

Dieťa: pobyt zadarmo

Wellnes

Za poplatok: sauna, para, jacuzzi, masáže

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby a na izbách
Za poplatok: internetový kútik v lobby

Platobné karty

VISA, EC/MC

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRX): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Dieťa do 12 rokov V izbe DRS je k dispozícii maximálne 1 prístelka. V prípade 2 detí sa delí 1 dieťa o lôžko s rodičmi. V izbe DRX je prístelka k dispozícii. V prípade 2 detí je rozkladací gauč, ktorý je vhodný až pre 2 deti.

Doba transferu

45 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Fujairah
  • Miesto podľa CK: Fujeirah

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 376 343
Dnes 8–14.30 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

Miramar Al Aqah Beach Resort
    Spojené arabské emiráty, Fujairah

Cena
668 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 376 343

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
668,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
48,80 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
36,64 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
36,00 €