MIRAMONTI

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle

MIRAMONTI

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

horský hotel s tradíciou sa nachádza v centre San Martino di Castrozza a iba 150 m od najbližšieho vleku, 700 m lanovka Col Verde. Hotel je známy svojou chutnou kuchyňou zameranou na mieste produkty. Zastávka skibusu je hneď vedľa.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, SPR+WC, fén, TV/SAT, Wi-fi, niektoré izby s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere servírované 4 chody, výber z menu, šalátový bufet. Vianočná a Silvestrovská večera v cene.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah (v hlavnej budove), spoločenská miestnosť s TV, Wi-fi.

Parkování

pri hoteli.

Vzdialenosť od centra

50 m.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdových tratí: cca 150 m vlek Pra Nasse, cca 700 m lanovka Col Verde, cca 800 m zjazdovka Ces Gondola. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1 km. Vzdialenosť od skibus: 100 m. Lyžiarska škola: 150-700 m. Požičovňa lyží: 150 - 700 m. Úschovňa ôyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/osoba/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: San Martino di Castrozza / Passo Rolle
  • Miesto podľa CK: San Martino di Castrozza

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 061
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

MIRAMONTI
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle

Cena
682 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 061

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
682,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €