MISTRAL BAY

  Grécko, Kréta, Ag.nikolaos

MISTRAL BAY

    Grécko, Kréta, Ag.nikolaos
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km Najbližšie mesto (km): Agios Nikolaos 100 m Typ pláže: kamienková Vzdialenosť od pláže: 100 m

Základné informácie

Zrekonštruovaný hotel v modernom štýle sľubuje svojim hosťom nezabudnuteľné zážitky. Je ideálny pre romantické pobyty alebo dovolenky s rodinou a priateľmi. K dispozícií je recepcia, zmenáreň, obchod so suvenírmi.

Poloha

Hotel sa nachádza 65 km od medzinárodného letiska v Heraklione a len 100 m od centra mesta Agios Nikolaos a malebného jazera.

Vybavenie izieb

Väčšina izieb majú balkón a sú vybavené individuálnou klimatizáciou, TV, mini chladničkou, kúpeľňou / WC, sušičom na vlasy. Wi-Fi pripojenie a trezor za poplatok.

Pláž

Kamienková pláž je vzdialená 100 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. K dispozícií majú hostia lobby bar a bar pri bazéne.

Pre deti

Detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka a detské menu na vyžiadanie.

Šport a zábava

Zadarmo môžu hostia využiť animácie (2 krát do týždňa), stolný tenis. Biliard za poplatok.

Wellness

Masáže za poplatok.

Koncept

Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcií pri ubytovaní.

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie 3* - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie 4* - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie 5* - 4 EUR / izba / noc

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Orex Travel, IČ: 45942536. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Kréta
  • Miesto podľa CK: Ag.nikolaos

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 331 320
Dnes 8–16 h

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Nezáväzná objednávka

MISTRAL BAY
    Grécko, Kréta, Ag.nikolaos

Pôvodná cena
701 EUR/os

Cena
655 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 331 320

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
655,30 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €