Mnemba Island Lodge

  Tanzánia, Zanzibar, Mnemba Island

Mnemba Island Lodge

    Tanzánia, Zanzibar, Mnemba Island
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku vo Viedni 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dohe.

2 - 9: POBYT NA ZANZIBARE
Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

10: ODLET DO VIEDNE
Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo popoludňajších hodinách (cca o 14:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Viedne.

11: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne v ranných hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

QR0184 VIEDEŇ DOHA 16:10 23:20
QR1351 DOHA ZANZIBAR 02:22 08:20

QR1352 ZANZIBAR DOHA 17:15 23:25
QR0189 DOHA VIEDEŇ 02:25 06:10

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Mnemba Island Lodge 5*

POPIS: Mnemba Island Lodge sa nachádza na vlastnom ostrove, štyri a pol kilometra severovýchodne od Zanzibaru. Tento ostrovček je obklopený dychberúcimi koralovými útesmi a ponúka najlepšie miesta k potápaniu v Afrike. Mnemba Island je jednou z najromantickejších destinácií na celom svete a ponúka predovšetkým dokonalé súkromie.

VYBAVENIE: beach Shop, špeciálny program pre deti (interaktívny program WILDChild, ktorý ponúka aktivity, ako detský lov, pirátska plavba okolo ostrova, šnorchlovánie, plážové pikniky, prechádzky v prírode, pečenie cookies so šéfkuchárom), za poplatok stráženie detí. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii vo vilkách.

PLÁŽ: pláž v bezprostrednej blízkosti viliek, s krásnym bielym jemným pieskom. Táto lokalita je jednou z najlepších potápačských lokalít v celej Afrike.

ZÁBAVA A ŠPORT: jóga, kajaky, plavba pri západe slnka, šnorchlovanie, potápanie - 2 ponory denne zdrama v rámci balíku all inclusive (vyžaduje sa úplný PADI certifikát), škola potápania pre hostí do 12rokov a bez PADI certifikátu, rybolov na otvorenom mori, kajaky, paddleboard, wellness.

STRAVOVANIE: All Inclusive - raňajky, obedy, večere, nealkoholické nápoje, čaj a káva, domáce vína, miestne značkové alkoholické nápoje a pivá.

VYBAVENIE IZIEB: každá z dvanástich viliek disponuje priestrannou terasou s výhľadmi na oceán. Spálniam dominujú vyrezávané drevené postele, obývacie izby majú krásne otvorené výhľady na pláž. Samostatná kúpeľňa s WC a so sprchou, fénom, stropný ventilátor. K dispozícii je celkom 12 viliek, z toho dve sú určené pre rodiny - Family Banda (dve samostatné Bandas, které sú blízko pri sebe a spája ich drevený chodník, max. 2 dospelí a dve deti do 12 rokov alebo 3 deti na vyžiadanie).

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu s QATAR AIRWAYS na trase Viedeň – Zanzibar – Viedeň s prestupom v Dohe
  • stravu a nápoje na palube lietadla
  • transfer letisko – hotel – letisko
  • 8 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu partnerskej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR/osoba vstupné vízum do Tanzanie (50,- USD elektronicky vopred) fakultatívne výlety a safari pobytovú taxu 1,- USD/osoba/noc cestovné poistenie
Poznámka

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie a jednolôžkovú izbu spracujeme na vyžiadanie.Termíny nie je možné predlžovať. Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR, cestovné poistenie 5,- EUR/osoba/deň, vstupné vízum a pobytovú taxu.Cena za dieťa je kalkulovaná pre 1. dieťa vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami, ak nie je uvedené inak.Pri hoteli TUI Blue Bahari a Gold Beach House platí detská cena 1.dieťa do 14 rokov. Pri hoteli Mnemba Island a The Residence platí detská cena pre 1.dieťa do 6 rokov.Pri hoteli Melia Zanzibar a White Sands Luxury Villas platí destká cena pre 1.dieťa do 4 rokov.Večera v hoteli Langi Langi Bungalows za príplatok 39,- EUR/osoba.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Zanzibar
  • Miesto podľa CK: Mnemba Island, Zanzibar

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 381 757
Dnes 8–14.30 h

Tanzánia

Tropický africký raj Tanzánia má veľkú výhodu, že sem môžete za teplom a tropickým počasím cestovať kedykoľvek počas celého roka. Ak by sme však chceli zistiť, kedy je v priebehu roka najvhodnejší čas pre návštevu exotickej Tanzánie, tak pre cestu do severnej Tanzánie a na ostrovy je ideálne obdobie od júla do októbra a od decembra do marca. Pre južnú Tanzániu je to jún a pre západnú máj až október. Tanzánia vznikla zlúčením dvoch pôvodne nezávislých štátov, a to Tanganiky, ktorá leží pri rovnomennom jazere, a Zanzibaru. Krajina na východe Afriky pri Indickom oceáne ťaží najmä z dvoch oblastí cestovného ruchu. Tou prvou sú početné prírodné rezervácie, najznámejšie národné parky na svete a majestátne hory na čele so známym Kilimandžárom. Druhú oblasť tvorí nádherné pobrežie Indického oceánu a ostrov Zanzibar, kde sú jedny z najkrajších pláží na svete.

Nezáväzná objednávka

Mnemba Island Lodge
    Tanzánia, Zanzibar, Mnemba Island

Cena
11 898 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 381 757

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
11 898,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
114,18 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
78,76 €