MOLINO

  Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Falcade, Tre Valli

MOLINO

    Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Falcade, Tre Valli
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

horský hotel leží iba pár krokov od zjazdoviek Falcade - San Pellegrino, ideálny pre strávenie peknej rodinnej dovolenky. Súčasťou hotela je wellness s pekným bazénom, saunou a vírivkou.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (Junior Suite). dvojlôžková izba s možnosťou prístelky (cca 20 m2) SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, Wi-fi, minibar, trezor. Junior Suite (cca 28 m2): dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón, Wi-fi, minibar, trezor.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, za 14 €/deň.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, Wi-fi, TV miestnosť, výťah, detská herňa, animácie, lyžiareň. Wellness: bazén, vírivka, sauna (za 20 €/osoba/sedenie).

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest), garáž za 15 €.

Vzdialenosť od centra

300 m Falcade.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie za 30 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 40 m zjazdoviek trate Passo San Pellegrino - Tre Valli. Vzdialenosť od skibusu: nie je. lyžiarske školy: 40 m. Požičovňa lyží: 40 m. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do bazénu a vírivky.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Falcade

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 045
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

MOLINO
    Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Falcade, Tre Valli

Cena
375 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 045

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
375,30 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €