Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
633  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Výborná poloha v turistami obľúbenom a preslávenom bulharskom stredisku Slnečné pobrežie na brehu Čierneho mora. Hotel Kalina Garden je vzdialený len 200 metrov od pláže, centrum sa rozkladá len 50 m od hotelového komplexu. Aj vďaka množstvu aktivít je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre dovolenkárov, ktorí chcú uniknúť pred každodenným stereotypom. Hostia určite ocenia animačné programy pre deti a dospelých, ktoré im budú pripomínať nezabudnuteľné chvíle strávené v Bulharsku.

Ubytovania

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby (s možnosťou prístelky), suity. Vybavenie izieb zahŕňa: kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, Wi-fi pripojenie, TV, telefón, mini chladničku, centrálne regulovanú klimatizáciu, balkón.

Služby hotela

24-hod. recepcia, parkovisko, práčovňa, klimatizácia vo verejných priestoroch, zmenáreň. výťah, novinový stánok, obchod, záhrada, slnečná terasa, posilňovňa, úschovňa batožiny, kaviareň, bar, reštaurácia, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky, detské ihrisko, detský klub, zábavný program pre dospelých, zábavný program pre deti, masáže, stolný tenis, aerobik, fitnes, mini golf; za príplatok: hotelový trezor.

Stravovanie

Možnosti stravovania: all inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby počas dňa, ľahké občerstvenie (snacky, koláčiky, zmrzlina)

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Burgas
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.