MUNDIAL LISBOA

  Portugalsko, Lisabon

MUNDIAL LISBOA

    Portugalsko, Lisabon
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel postavený v moderním stylu se nachází v historické části Lisabonu. Z restaurace je nádherný výhled na hrad sv. Jiří a na čtvrť Baixa.

Vybavení hotelu

Hotel svým klientům nabízí dvě restaurace, bar, centrální trezor, hlídání dětí, parking, televizní místnost a připojení k internetu. Room servis 24 hodin denně.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají klimatizaci a dvojitá okna z důvodu odhlučnění. Na pokoji nadete telefon s přímou provolbou, televizi se satelitním příjmem, rádio, klimatizaci, trezor, minibar a koupelnu/WC s vysoušečem vlasů a župany.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

V centru města.

Náš názor

Hotel vyšší cenové kategorie, který se nachází přímo v centru veškerého děni.

Základná cena zahŕňa

  • leteckou přepravu Praha - Lisabon - Praha v nejnižší knihovací třídě
  • zvolený počet nocí s uvedenou stravou
  • privátní transfery letiště – hotel – letiště

Základná cena nezahŕňa

  • příplatek za vyšší knihovací třídu letenky, je-li v době rezervace již nejnižší knihovací třída vyprodána
  • pojištění léčebných nákladů v zahraničí
  • turistickou taxu 2,-Eur/osoba nad 13let/ den

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Lisabon
  • Miesto podľa CK: Lisabon

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 205 509
dnes zatvorené

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Nezáväzná objednávka

MUNDIAL LISBOA
    Portugalsko, Lisabon

Cena
669 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 205 509

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
669,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 4 dni - osoba
2
6,40 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 4 dni
0
36,00 €