Termín:
2. 10. – 9. 10. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
849  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Vychutnajte si atmosféru moderného hotela ležiaceho v blízkosti historického centra Alanye. Ako jeden z mála mestských hotelov poskytuje pre svojich klientov plážový servis zadarmo.Poloha:
Hotel sa nachádza približne 500 m od centra strediska Oba, ktoré je vzdialené 2,5 km od najrušnejšieho centra mesta Alanya. Najbližšie nákupné možnosti nájdete v blízkom okolí hotela. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 125 km.

Vybavenie:
5- poschodová budova, 213 izieb, recepcia, výťah, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 3 bary, 2 vonkajšie bazény, vnútorný bazén, detský bazén, tobogany, miniklub (4 - 12r.), mini disco, denné a večerné animácie, vodné pólo, vodná gymnastika, stolný tenis, šípky, fitnes, plážový volejbal, sauna, turecké kúpele, parné kúpele. Za poplatok: SPA centrum, masáže, salón krásy, internetová kaviareň.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., eco izby (cenovo výhodné), bezbariérové izby, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, sat TV, WiFi, trezor, minibar (v deň príchodu naplnený nealkoholickými nápojmi), balkón.Stravovanie:

24 hod. ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 – 09:30, neskoré raňajky 09:30 – 10:00, obedy 12:30 – 14:00, večere 19:00 – 21:30, neskorá večera 23:30 - 00:30, snack 11:00 – 18:00, nočný snack 01:00 - 06:00, káva, čaj, koláčiky 10:00 - 18:00, cukráreň, gozleme 11:00 - 18:00, zmrzlina 15:00-16:00, miestne a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje v bare 24 hod. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré importované nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis 24 hod. ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:
Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza len necelých 100 m od hotela. Plážový servis ako ležadlá, plážové osušky, slnečníky a plážový bar 10:00 - 18:00, s nealkoholickými nápojmi a snackmi sú v rámci ultra all inclusive k dispozícii zadarmo. Vodné športy na pláži sú za poplatok.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Sliač - Antalya - Sliač, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Poprad - Antalya - Poprad, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Antalya - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.
Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 15 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.
V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Antalya - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 11 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.
Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 12 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Základná cena nezahŕňa

Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Happy Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Alanya
  • Miesto podľa CK: Oba

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.