Termín:
26. 12. – 5. 1. 2020
Počet dní:
11 (št – ne)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Praha 16:10
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Program okruhu

1. DEŇ Odlet z Prahy.
2. DEŇ Prílet do Dillí. Transfer do hotela, ubytovanie, krátke voľno. Prehliadka Dillí – historická časť mesta s úzkymi uličkami, Červená pevnosť, najväčšia indická mešita Jama Masjid, nezabudnuteľná obchodná časť Raj Ghat. Popoludní prehliadka nového mesta – archeologický park Kutub Minar (UNESCO), Brána Indie, parlament a prezidentský palác, malebný areál Humájúnova hrobka (UNESCO), bahaistický chrám lotosového kvetu. Počas dňa jazda rikšou.
3. DEŇ Prejazd z Dillí do Agry. Popoludní prehliadka pevnosti v Agre, stavby monumentálnej mughálskej architektúry, z ktorej je výhľad na Tádž Mahal, a vlastného pohrebného komplexu Tádž Mahal (UNESCO). Popoludní prehliadka pevnosti v Agra (UNESCO).
4. DEŇ Prejazd na prehliadku cisárskeho paláca Fatehpur Sikri, vystaveného z červeného pieskovca. Dojazd do ružového mesta Džajpuru (UNESCO)
5. DEŇ Prehliadka pevnosti Amber, ktorá sa nachádza na skalnom masíve nad jazerom. Do areálu vjazd na slonoch. Následne návrat do Džajpuru, mesta presláveného svojou históriou, významnými pamiatkami a ružovým zafarbením. Prehliadka mestského paláca, observatória a Paláca vetrov. Večer fakultatívne svetelná show nad pevnosťou Amber.
6. DEŇ Voľno do transferu na letisko, prelet do Goa, pobyt na pláži v hoteli *** s raňajkami.
7. – 10. DEŇ Voľno v hoteli na pláži. Počas nočných hodín transfer na letisko.
11. DEŇ V skorých ranných hodinách odlet späť do ČR.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

leteckú prepravu Praha – Dilí, Goa – Praha, leteckú prepravu Dillí – Goa, letiskové taxy a ďalšie poplatky, 9x noci v hoteloch *** (posledná neplnohodnotná) 9× raňajkách, prepravu klimatizovaným autobusom, jazdu na slonovi (D5), služby česky hovoriaceho sprievodcu CK

Základná cena nezahŕňa

Fakultatívne príplatky jednolôžková izba 300 eur večera počas okruhu (4x) 72 eur, vstupné počas programu (cca 73 USD), poplatky za fotografovanie a natáčanie v historických objektoch (cca 8 USD), víza (cca 42 eur), cestovné poistenie, prepitné.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fischer, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: India
  • Miesto podľa CK: Dílí, Goa