Termín:
23. 10. – 30. 10. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
raňajky
Pôvodná cena:
2 658  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Úvod

Luxusný hotel, postavený v modernom štýle s využitím prvkov orientálnej architektúry, obklopený nádhernými záhradami s množstvom zelene a vodopádmi vytvárajúcimi osobitú atmosféru.

Poloha

Hotel je situovaný na nádhernej pláži s bielym pieskom na ostrove Saadiyat, v chránenej prírodnej oblasti, len 5 km od centra mesta a od nákupných a zábavných možností. Yas Island s najväčšou atrakciou Ferrari World sa nachádza 15 km od hotela, golfové ihrisko Saadiyat Beach Golf Club sa nachádza v tesnej blízkosti hotela.

Pláž

Nádherná piesočnatá pláž s bielym pieskom a mangrovým porastom, kde kladú vajíčka morské korytnačky. Pozvoľný vstup do mora. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytovanie

306 izieb, suít a víl s nádherným výhľadom do záhrady a okolitú krajinu. Všetky izby majú balkón alebo terasu, kúpeľňu so sušičov vlasov, LCD TV, iPod stanicu, minibar za poplatok, trezor, set na kávu a čaj. Park (50 m2) s výhľadom do záhrady alebo na okolitú krajinu, Park Sea view (50 m2) s výhľadom na more, Park suite (100 m2) s výhľadom na more a na bazén, obývacia miestnosť, spálňa, 2 balkóny, Garden view suite (120 m2) s výhľadom na golfové ihrisko a do záhrady, terasa s vlastným bazénom, obývacia miestnosť, spálňa, kuchyňa.

Stravovanie

Raňajky alebo polpenzia.

Vybavenie a služby hotela

3 bazény s terasami, fitnes centrum, plážový volejbal a futbal, golf, vodné športy. Atarmia Spa s 25 m bazénom, ponukou rôznych procedúr, terapie, kozmetický salón, oddychové miestnosti.

Pre deti

Detský bazén, stoličky v raštaurácií, postieľky zdarma na vyžiadanie, opatrovateľská služba (za poplatok), bazén. 

Reštaurácie

The Park Bar & Grill (BBQ), The Café (špeciality stredného východu), Beach House (stredomorská kuchyňa).

Poznámka

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu –
poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena
letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za
doplatok.

Doprava

Letecká z Bratislavy alebo z Viedne.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne • 7 x ubytovanie
  s raňajkami • transfery letisko - hotel - letisko • služby delegáta
  CK
   

Základná cena nezahŕňa

  servisné poplatky 330 EUR • miestna taxa sa platí po
  príchode na recepcii • Gala večer 31.12.2018  430 EUR/dospelá osoba, dieťa do 12 rokov zdarma • izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za
  doplatok
  • doplatok za polpenziu 310 EUR/dospelá osoba, 185 EUR/dieťa 6 - 12 rokov

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Satur Travel, ktorá zájazd organizuje.

 • Lokalita podľa CK: Abu Dhabi
 • Miesto podľa CK: Abu Dhabi
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Hotel Park Hyatt Abu Dhabi Hotel & Villas *****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.