PARK IMPERATOR

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Pinzolo

PARK IMPERATOR

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Pinzolo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

veľmi pekná rezidencia s rodinnou atmosférou sa nahcádza 400 m od zjazodvých tratí Madonna di Campiglio - Pinzolo. Ideálne meisto pre strávenie rodinnej dovolenky.

Ubytovanie

jednoducho a účelne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV. B2: (max. 2 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom. B3: (max 3 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom. C4: (max. 4 osoby) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou alebo dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom. C5: (max. 5 osôb) spálňa s dvomi lôžkami, spálňa s poschodovou posteľou alebo dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím lôžkom. D6: (max. 5 osôb) tri spálňe po dvoch lôžkach, denná miestnosť s kuchynským kútom, 2x SPR+WC.

Postieľka

nie je k dispozícií.

Služby

recepcia, výťah, spoločenská miesnosť s TV, detská herňa, lyžiareň.

Parkování

pri rezidencií (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

500 m Pinzolo.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 400 m zjazdové trate Madonna di Campiglio - Pinzolo, časť Pinzolo. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 300 m Carisolo. Vzdialenosť od skibusu: 150 m. Lyžiarske školy: 400 m. Požičovňa lyží: 400 m Pinzolo. Úschovňa lyží: v rezidencií.

Základná cena zahŕňa

  • V cene je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • záverečné upratovanie (mimo kuchynský kút) - 70 € B, 80 € C,90 € D.
Pobytová taxa
  • 1 €/osoba od 14 rokov/deň.
Kaucia: 150 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Pinzolo
  • Miesto podľa CK: Pinzolo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 335 967
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

PARK IMPERATOR
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Pinzolo

Cena od
134 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 335 967

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
330,53 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €