PENSION PRACK

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Riscone / Reischach

PENSION PRACK

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Riscone / Reischach
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rodinný hotel, ktorý si zakladá na kvalitnej kuchyni, nachádzajúci sa v blízkosti zjazdových tratí Kronplatz-Riscone, neďaleko od menšieho centra. Hotel ponúka malé wellness so saunou, kde si môžete odpočinúť po náročnom dni na svahu.

Ubytovanie

jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. jednolôžková izba SPR+WC, fén ,TV/SAT, trezor, väčšina s balkónom. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, väčšina s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2/4 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, 3-chodové menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, Wi-fi (vo spoločných priestoroch), spoločenská miestnosť s TV, stolný tenis, malé fitness, lyžiareň, hotelový skibus. Wellness: sauna, infračervená kabína, solárium (za poplatok).

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest), garáž za 5 €/deň.

Vzdialenosť od centra

300 m Riscone, 3,5 km Brunico (väčšie centrum).

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie za 8 €/deň (nutnosť mať pelech alebo košík, inak si naučtujú poplatok 3,5 €/za deku).

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 1,2 km zjazdové trate Kronplatz-Riscone. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 900 m trate Riscone. Vzdialenosť od skibusu: 100 m. Lyžiarske školy: 1,2 km Riscone. Požičovňa lyží: 1,2 km. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness, vstup do verejného bazéna Kron4 (cca 1,5 km).

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 1,70 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Kronplatz
  • Miesto podľa CK: Brunico - Riscone

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 088
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

PENSION PRACK
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Riscone / Reischach

Cena
579 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 088

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
579,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €