PENZION ŠINDLÉRY - Rekreační pobyt - Partizánska Ľupča

Slovensko, Liptov, Stredné Slovensko, Partizánska Ľupča

PENZION ŠINDLÉRY - Rekreační pobyt - Partizánska Ľupča

  Slovensko, Liptov, Stredné Slovensko, Partizánska Ľupča
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Jeho poloha předurčuje strávit v přírodě dovolenou a načerpat nové síly. Výhodou penzionu je, že se nachází nedaleko termálního koupaliště v Bešeňové, které je vhodné pro oddych a relaxaci. Penzión je charakteristický rodinnou atmosférou. Ubytování je určené pro klienty, kteří vyžadují určitý standard a soukromí. V létě je možnost grilovat a využít posezení u ohně. V penzionu se nachází společenská místnost s krbem ve které se podává polopenze (snídaně a večeře). Strava je domácí s příchutí maďarské kuchyně. WI-FI je v celém objektu.

V nejbližším okolí se nachází GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ – jeden z největších slovenských termálních areálů s velkou paletou bazénů, pestrou nabídkou doplňkových služeb a spoustou zajímavých míst aktivit v okolí.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením.

Slevy

Parkování před penzionem zdarma. Celý penzion se zahradou a parkovištěm je oplocený plotem.

Základná cena zahŕňa

  • Rekreační pobyt

Cena na osobu se snídaní.

Parkování před penzionem zdarma. Celý penzion se zahradou a parkovištěm je oplocený plotem.

Základná cena nezahŕňa

  • Rekreační poplatek
  • Večeře dítě do 12 let
  • Večeře dospělý
  • Neobsazené lůžko

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Liptov
  • Miesto podľa CK: Partizánska Ľupča

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 197 853
Dnes 8–14.30 h

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.

Nezáväzná objednávka

PENZION ŠINDLÉRY - Rekreační pobyt - Partizánska Ľupča
  Slovensko, Liptov, Stredné Slovensko, Partizánska Ľupča

Cena
76 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 197 853

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
75,60 €
příplatek za neobsazené lůžko
0
49,80 €
příplatek za přistýlku
0
73,80 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa - osoba
2
6,40 €