Pestana Carlton Madeira

  Portugalsko, Madeira, Funchal

Pestana Carlton Madeira

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Číslo zájazdu: 978 117
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Cca 10 minút pešo od prístavu, v blízkosti centra. V okolí obchody, reštaurácie.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, niekoľko barov a reštaurácií, konferenčná sála, čitáreň s knižnicou, salón krásy, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, butik, 2 vnútorné bazény. Vonku 2 bazény s morskou vodou, jeden na úrovni oceánu (spojenie výťahom), druhý na úrovni záhrady s terasou (možnosť vyhrievania), lehátka, slnečníky a osušky zdarma, bar pri bazéne.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov, župan), klimatizácia, TV/sat., trezor, telefón, minibar, súprava na prípravu kávy a čaju (doplnenie za poplatok), balkón alebo terasa. DRPV: pozri DR, výhľad na bazén. DRSV: pozri DR, výhľad na more. JS/FR: pozri DR, priestrannejšia. SU: pozri DR, oddelená spálňa a obývacia časť.

Zábava

Príležitostne večerné vystúpenia.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu, večere formou menu alebo bufetu (podľa aktuálnej obsadenosti hotela).

Pláž

Priamy vstup do mora zo schodíkov pri hoteli.

Športová ponuka

Zadarmo: fitness, tenis (vybavenie za poplatok), stolný tenis, stolný futbal, biliard, minigolf. Za poplatok: potápačské centrum, dve golfové ihriská cca 30 minút autom.

Pre deti

Bazén, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Wellnes

Luxusne zariadené spa centrum Zadarmo: vnútorný vyhrievaný bazén, sauna, jacuzzi, turecké kúpele Za poplatok: salón krásy, masáže, rad jedinečných liečebných a relaxačných procedúr

Pre handicapovaných

Hotel disponuje izbami prispôsobenými pre hendikepovaných klientov.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby a na izbách, internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Maestro.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR): 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRPV/DRSV): 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR): 4 dospelí /3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Junior suite (JS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Suite (SU): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

50 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Madeira
  • Miesto podľa CK: Funchal

0220 665 410 Číslo zájazdu: 978 117
Dnes 7.30–17 h

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Nezáväzná objednávka

Pestana Carlton Madeira
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Cena
1 121 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 978 117

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 120,77 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 15 dní - osoba
2
21,75 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 15 dní
0
59,00 €