Pestana Village

  Portugalsko, Madeira, Funchal

Pestana Village

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Centrum Funchalu cca 20 minút chôdze, v blízkosti obchody a reštaurácie.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, niekoľko barov, reštaurácia, pizzeria, barbecue, reštaurácia à la carte, kaderníctvo, salón krásy, vnútorný vyhrievaný bazén, konferenčná sála. V krásnej rozsiahlej záhrade (cca 5 000 m2) bazén (možnosť vyhrievania), bar pri bazéne, terasa s ležadlami, slnečníkmi a osuškami zadarmo.

Izby

ST: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), ventilátor, TV, trezor za poplatok, telefón, malý kuchynský kút, balkón (1. poschodie) alebo terasa (prízemie). STS: pozri ST, 2. – 4. poschodie. JS: pozri STS, obývacia časť. SU: pozri STS, oddelená obývacia časť a spálňa

Zábava

Večerná živá hudba.

Stravovanie

Raňajky a večera formou bufetu.

Pláž

Možnosť využitia priameho vstupu zo schodíkov do mora pri hoteli Pestana Carlton Madeira (cca 500 m).

Športová ponuka

Zadarmo: fitness, sauna, jacuzzi, para, záhradné šachy. Za poplatok: biliard, health club - masáže a skrášľujúce procedúry, dve golfové ihriská cca 30 minút autom.

Pre deti

Bazén, detský kútik, ihrisko, detská postieľka zadarmo (na vyžiadanie).

Internet

Zadarmo: internetový kútik, WiFi vo verejných priestoroch.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Maestro.

Maximálna obsadenosť

Štúdio (ST): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Štúdio (STS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Junior suite (JS): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Suite (SU): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

50 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Madeira
  • Miesto podľa CK: Funchal

0220 665 410 Číslo zájazdu: 980 943
Dnes 7.30–17 h

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Nezáväzná objednávka

Pestana Village
    Portugalsko, Madeira, Funchal

Cena
1 142 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 980 943

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 141,54 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní 15 dní - osoba
2
21,75 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 15 dní
0
59,00 €