Termín:
15. 2. – 29. 2. 2020
Počet dní:
15 (so – so)
Počet nocí:
12
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
raňajky
Pôvodná cena:
2 198 EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Program
1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.
2: PRÍLET DO BANGKOKU

Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.
3: BANGKOK

Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)
4: BANGKOK - PHUKET - PHI PHI

Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket, cca 2 hodinový prejazd loďou na Phi Phi. Transfer do hotela, ubytovanie.
5 - 8: PHI PHI

Raňajky. Voľný program. Fascinujúce lagúny s priezračne čistou vodou, pláže s jemným pieskom lemované palmovými hájmi, neuveriteľne farebný podmorský svet koralov vhodný pre šnorchlovanie.
9: PHI PHI - PHUKET

Raňajky, transfer loďou na Phuket, transfer do hotela, ubytovanie.
10 - 13: PHUKET

Raňajky. Voľný program.
14: PHUKET - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ

Raňajky. Transfer na letisko Phuket, odlet do Bangkoku a následne do Prahy (Viedne).
15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE
Popis hotelu Phi Phi Cabana Resort **** 3.5*

Popis: hotel je situovaný medzi dvoma plážami Tonsai Bay a Loh-Dalum Bay, preto si počas raňajok môžete vychutnať pohľad na prístav, ktorý sa od rána hemží rybármi a počas dňa z druhej strany zátoku, ktorá kopíruje pláž pri hoteli. Hotel ponúka 162 izieb, v základnej ponuke sú izby Deluxe. Izby Junior Suite, kde je možné ubytovať rodiny s 2 deťmi, sú za príplatok a na vyžiadanie.

Vybavenie: 3 reštaurácie, bar pri bazéne, konferenčná miestnosť, detská opatrovateľka, čistiareň, obchod so suvenírmi, izbový servis, internet.

Pláž: piesočná, priamo pri hoteli.

Zábava a šport: 2 bazény, fitnescentrum, thajské masáže, sauna, kurzy varenia, tenisový kurt, potápačské centrum, basketbalové ihrisko, plážový volejbal. Ležadlá a slnečníky zdarma len pri bazéne.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, balkón, kávovar, satelitný TV minibar, kúpeľňa s WC, fén a trezor.

Popis hotelu Patong Beach Hotel **** 2*

Popis: prvý hotel na troj kilometrovej pláži Patong ležiaci na pláži oddelenej miestnou komunikáciou. Hotel, ktorý ponúka skvelú polohu priamo v centre najväčšieho ostrova Thajska Vám však poskytne pokojnú súkromnú dovolenku v tropickej záhrade, ktorá zabezpečuje prirodzené prostredie. Hotel disponuje 245 izbami, ktoré sú elegantne zariadené v thajskom štýle a plne vybavené. V základnej ponuke sú izby typu superior, za príplatok je možné vyžiadať priestrannejšiu izba deluxe, junior suite alebo spa suite - s vlastnou vírivkou.

Vybavenie: reštaurácia s ponukou thajskej a medzinárodnej kuchyne, bar pri bazéne kde si môžete vybrať z bohatého nápojového lístka, obchodné centrum, čistiareň, zmenáreň, pripojenie k internetu, konferenčná miestnosť.

Pláž: približne 300 m od hotela, ktorá je oddelená miestnou komunikáciou a obchodným centrom.

Zábava a šport: 2 bazény, detský bazén, fitnes centrum.

Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izeb: kúpeľňa s WC, balkón, nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV, minibar, izbový servis 24 hodín denne, trezor, rýchlovarná kanvica, sušič vlasov, dáždnik, župan.

Popis hotelu Bangkok Palace Hotel **** 2*

Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupom v Dubaji s EMIRATES

vnútroštátnu leteckú prepravu

transfery klimatizovanými autobusmi

lodné transfery

12 x ubytovanie s raňajkami

asistenciu českého delegáta v Bangkoku

asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Základná cena nezahŕňa

letiskové taxy 399,- EUR/os.
fakultatívne výlety
cestovné poistenieCeny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Eso travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Bangkok, Phi Phi, Phuket
  • Miesto podľa CK: Bangkok, Phi Phi, Phuket
Informácie o zľavách

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Bangkok Palace hotel ****
(Webové stránky hotela)

Patong Beach Hotel ****
(Webové stránky hotela)

Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Hotel Phi Phi Cabana Resort ***
(Webové stránky hotela)

Všetky zájazdy do Bangkok Palace hotel
Všetky zájazdy do Patong Beach Hotel
Všetky zájazdy do Hotel Phi Phi Cabana Resort

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.