PONTECHIESA

  Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Cortina d'Ampezzo

PONTECHIESA

    Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Cortina d'Ampezzo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

menší rodinný horský hotel, sa nachádza v pokojnej časti Cortina d´Ampezzo. Kabínová lanovka Tofana vzdialená cca 600 m.

Ubytovanie

jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. jednolôžková izba SPR+WC, fén, TV/SAT. dvojlôžková izba s možnosťou prístelky SPR+WC, fén, TV/SAT.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov.

Stravovanie

kontinentálne raňajky, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, Wi-fi (v spoločných priestoroch), TV miestnosť, výťah ,lyžiareň, mini fitness. WELLNESS: za poplatok 15 €/osoba/deň : sauna, turecké kúpele, Kneippova terapia, emočné sprchy.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

200 m Cortina d´Ampezzo.

Zviera

povolené, iba malé, na vyžiadanie za 10 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 600 m zjazdových tratí Cortina d´Ampezzo - kabínová lanovka Tofana, 1,1 km kabínová lanovka Mandres - Faloria. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 10 km Fiemes - štadión. Vzdialenosť od skibusu: 100 m. Lyžiarske školy: 600 m. Požičovňa lyží: 300 - 800 m Cortina. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Cortina d'Ampezzo
  • Miesto podľa CK: Cortina d´Ampezzo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 067
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

PONTECHIESA
    Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Cortina d'Ampezzo

Cena
1 261 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 067

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 261,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,20 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
24,20 €