Termín:
30. 11. – 1. 12. 2019
Počet dní:
2 (so – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusom
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

rychly popis

Ubytovanie: 1 x v hoteli

Stravovanie: 1 x kontinentálne raňajky

Krakow - Vielička

doprava

autobusová

program

1.deň - odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách (6:00 BA), popoludní prehliadka mesta Krakow, bývalého hlavného mesta Poľska. Prehliadka začína na vrchu Wawel - srdce poľskej histórie s kráľovským zámkom a s gotickou katedrálou - korunovačné miesto poľských kráľov. Prehliadka pokračuje k najväčšiemu námestiu v strednej Európe s gotickými, renesančnými i barokovými budovami - Rynek Glowny, návšteva vianočných trhov. Večer presun do hotela, nocľah.

2.deň – raňajky, návšteva soľnej bane Wieliczka (cena vstupu 89 PLN, nie je v cene). Po prehliadke presun na vianočné trhy, voľný program. Po poludní odchod z Poľska (cca 14:00), návrat do Bratislavy cca 21:30 h.

typ stravy

raňajky

dni

2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

doprava luxusným autokarom, 1 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, služby sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Základná cena nezahŕňa

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok:komplexné cestovné poistenie. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 25 EUR/1 noc, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 35 EUR. Nástupné miesta:  PN, TN, PB, ZA,  NR, ZH, ZV, BB, RK - bez príplatku, BA, TT - 5 EUR/os., Vstup do Wieliczky 89 PLN (platba na mieste).

Termín 30.11. nástupy: BA, TT, PN, TN, PB, ZA. Termín 7.12. nástupy: BA, TT, NR, ZH, ZV, BB, RK. Poznámka: z ceny zájazdu nie je možné poskytnúť zľavy.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Turancar, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
  • Miesto podľa CK: Krakow

Predvianočný Krakow s Vieličkou

Číslo zájazdu: 872602
Poľsko, Malopoľsko, Kraków