Premium APP Sonnenbahn

Rakúsko, Salzbursko, Lungau – Katschberg - Obertauern

Premium APP Sonnenbahn

  Rakúsko, Salzbursko, Lungau – Katschberg - Obertauern
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

ekologický komplex apartmánů, postavený v roce 2017 - Premium APP Sonnenbahn se nacházejí na okraji střediska u dolní stanice lanovky Sonnenbahn, do centra 350m, skibus do dalších oblastí( Katschberg) 100m, vodní areál v Tamswegu 12 km. B

Ubytování

Všechny apartmány z ekologických přírodních materiálů mají předsíň s policemi, otevřená obytná kuchyně, obytný prostor a rozkládácím plnohodnotným gaučem( postelí) pro 2 osoby, SAT - TV, WIFI, terasa na jih, sprchový kout, WC, kuchyně: sporák s keramickou deskou, mikrovlnná trouba, ohřívač vody, kávovar( filtry) stroj na kapsle, mycí prostředky, myčka, povlečení, ručníky, utěrky
A: apartmán pro 4 osoby - kuchyňský kout, rozkládací gauč, ložnice s manželkou postelí, 1 x koupelna, kuchyňský kout(45m2)
B: apartmán pro 6 osob - 2 x ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout se sedacím koutem a gaučem, kuchyňský kout s blokem na přípravu pokrmů a se sezením(60m2)

Vybavení

terasa, zastřešené parkovací místo pro apartmán, další parkoviště vedle, lyžárna u carportu

Pobyt

7 nocí v termínu 18.12. - 01.01. + 29.01. - 05.03.2022

Základná cena zahŕňa

  • za apartmán na 1 noc, topení, spotřeby, povlečení, ručníky, utěrky, Ceny za apartmán

Základná cena nezahŕňa

  • pobytová taxa 1,5 EUR/os.nad 15 let/noc, závěrečný úklid A 50,-EUR/apt., B 70,- EUR/apt.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Lungau – Katschberg - Obertauern

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 358 576
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Premium APP Sonnenbahn
  Rakúsko, Salzbursko, Lungau – Katschberg - Obertauern

Cena od
105 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 358 576

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
417,90 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
13,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
10,60 €