PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD BEZRUČ - Relaxační pobyt 2022 - Jeseník

Česko, Jeseníky, Jeseník

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD BEZRUČ - Relaxační pobyt 2022 - Jeseník

  Česko, Jeseníky, Jeseník
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Tříhvězdičkový lázeňský dům Bezruč získal svou současnou podobu s příchodem nového tisíciletí. Postaven však byl už v roce 1895 ve stylu italského raného baroka. Hosté sanatorium znali pod vznosným jménem Kaiserhof, po roce 1918 jako Sudetenhof, od roku 1947 jako Sanatorium Petra Bezruče. Dnes moderní lázeňský dům s kapacitou 89 lůžek v kategorii dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů, nabízí u většiny pokojů také prostornou terasu s výhledy na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. V budově se nachází inhalatorium, ordinace, ošetřovna, jídelna a recepce s provozem 7:00 až 19:00 hod. Mimo uvedenou dobu je zajištěn nepřetržitý provoz na recepci LD Priessnitz.

V nejbližším okolí se nachází Priessnitzovy léčebné lázně – za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Vincenzi Priessnitzovi.

Ubytování

Ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích standard a dvoulůžkových suite standard. Všechny pokoje i suite mají vlastní sociální zařízení. Suite jsou vzájemně propojené místnosti se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj).

Základná cena zahŕňa

  • Relaxační pobyt 2022
  • 1× koupel vířivá s rašelinovým extraktem, 1× parafín, 1× koupel perličková s bylinkami, 1× masáž klasická částečná, 1× chmelová masáž částečná, 1× bazén s vířivkou.
  • Cena na osobu / 4 noci s polopenzí a léčebným programem.

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČO 25379178.
Lokalita podľa usporiadateľa: Jeseníky, Jeseník

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 402 866
Dnes 8–14.30 h

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD BEZRUČ - Relaxační pobyt 2022 - Jeseník
  Česko, Jeseníky, Jeseník

Cena
458 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 402 866

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
457,90 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
13,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
10,60 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €