Raj v Rajeckých Tepliciach

Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Stredné Slovensko, Rajecké Teplice

Raj v Rajeckých Tepliciach

  Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Stredné Slovensko, Rajecké Teplice
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Spoznajte so sprievodcom raj v Rajeckých Tepliciach počas 1-dňového zájazdu!
V cene je zahrnuté:

 • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
 • prehliadka so sprievodcom
 • zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb. z
  Program zájazdu:

  Odchod z Bratislavy v ranných hodinách, následne podľa nástupných miest smerujeme do Rajeckých Teplíc. Čaká nás božský relax v kúpeľoch nazvanej po bohyne lásky a krásy - Aphrodite. Môžete si vybrať termálne a vnútorné bazény, alebo kombinovanú vstupenku spolu aj so saunovým svetom. Individuálne možnosť objednať si aj masáže a procedúry. Prírodné termálne liečebné kúpele v tomto meste patria medzi najznámejšie a najpríťažlivejšie na Slovensku. Pod správu Rajeckých Teplíc spadá aj mestská časť Poluvsie. Po dokonalom oddychu sa večer vyberieme domov.
  Kúpele Rajecké Teplice patria medzi najkrajšie a najznámejšie kúpele na Slovensku. Kúpele Rajecké Teplice zo západnej strany lemujú bizardné skalné útvary Strážovských vrchov, na východe je to pohorie Malej Fatry. Kúpele Rajecké Teplice a ich blízke okolie ponúkajú bohaté možnosti na aktívne trávenie voľného času a na svoje si prídu takmer všetci milovníci prírody a športu. Žriedla termálnych prameňov majú vďaka 38°C teplej vody vynikajúce liečivé účinky.
  Kúpele Rajecké Teplice s aktívnym oddychom, regeneráciou pohybových schopností, liečebnýmí procedúrami, príjemným ubytovaním, dobrou stravou a kvalifikovaným tímom odborných lekárov Vám zaručujú príjemný a kvalitný pobyt.
  V bazénoch sa používa prírodná liečivá termálna voda obsahujúca ióny vápnika a horčíka s blahodárnymi účinkami na pohybový a nervový aparát, ako aj na celkovú relaxáciu organizmu. Príjemný dojem vytvára veľkolepá antická architektúra priestorov, v ktorých sa bazény nachádzajú.
  VNÚTORNÉ BAZÉNY
  Liečebný / relaxačný bazén
  Menší, relaxačný bazén umožňuje pobyt v termálnej vode o teplote 37 - 38 ° C. Pri návšteve tohto bazéna nezabudnite na masáž a relaxáciu vášho tela prúdom vody.
  Účinky: liečebné, relaxačné, regeneračné, upokojujúce
  Voda: termálna liečivá voda
  Rehabilitačný / plavecký bazén
  Väčší bazén, s teplotou vody 30,5 - 31,5 C na plávanie a iné mobilné zábavy. Plavecký bazén je vybavený množstvom vodných trysiek hydromasážnym pultom, ktoré vám pomôžu premasírovať telo.
  Účinky: liečebné, relaxačné, regeneračné, upokojujúce
  Voda: termálna liečivá voda
  VONKAJŠIE BAZÉNY
  Kľudový bazén
  Sedací kruhový bazén s antickým altánkom, vybavený vodnými masážnymi tryskami a teplotou vody 36-38°C. Bazén je prepojený výplavom s vnútorným areálom.
  Účinky: liečebné, relaxačné, regeneračné, upokojujúce
  Voda: termálna liečivá voda
  Rekreačný / plavecký bazén
  25 m dlhý bazén s teplotou vody 26-28°C situovaný uprostred nádhernej antickej architektúry.
  Účinky: relaxačné, regeneračné, rekondičné
  Voda: termálna liečivá voda
  Turecký kúpeľ
  Celotelový striedavý kúpeľ v horúcej a studenej prírodnej termálnej vode slúži na posilnenie srdcovocievneho aparátu a imunitného systému.
  Účinky: dochádza k sťahovaniu a uvoľňovaniu krvných a lymfatických ciev, k uvoľneniu svalstva a celkovej imunologickej reakcii organizmu.
  Voda: termálna liečivá voda
  Rodinný bazén pod bralom
  Bazén pod bralom z prírodného kameňa s padajúcim vodopádom a teplotou vody 34 - 35°C. Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi, kde je povolené používať vodné pomôcky ako sú kolesá a rukávniky.
  Účinky: posilnenie imunity a celkovej odolnosti organizmu.
  Voda: termálna liečivá voda
  Možné vstupy:
  Kúpele Aphrodite - celodenný vstup: termálny svet – dospelí 30 €, deti do 12 rokov 18 €, saunový svet – 55 €
  V cene nie je zahrnuté:
 • komplexné cestovné poistenie
 • prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď.
 • poplatok za miestenku (môžete si určiť presné miesto v autobuse) - 5 €
 • príplatok za dvojsedadlo - 20 €
 • odporúčané vreckové min. 30 € na osobu

Príplatky za nástupné miesta:

 • Bratislava - bez príplatku
 • Trnava - bez príplatku
 • Piešťany - bez príplatku
 • Trenčín - bez príplatku

Základná cena zahŕňa

 • Doprava

Základná cena nezahŕňa

 • cestovné poistenie
 • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
 • fakultatívne služby (za príplatok)
 • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Daka, IČ: 47550783. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Podľa popisu
 • Miesto podľa CK: Rájecké Teplice

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 343 947
Dnes 8–14.30 h

Slovensko

Slovensko sa môže pochváliť nádhernou prírodou, v rámci ktorej sú dominantou vysoké pohoria. Vysoké Tatry majú povahu veľhôr, čomu zodpovedá aj ich majestátnosť. Krása hôr vynikne ako v zime, kedy sa premenia na lyžiarsky raj, tak aj v lete, kedy je možné po dobrodružných horských chodníkoch podnikať jednu túru za druhou. Na rôzne možnosti športového vyžitia a aktivít počas celého roka nadväzuje bohatý wellness program miestnych hotelov a kúpeľov. Slovensko, to však nie sú len vysoké hory. Južná časť krajiny v oblasti Podunajskej nížiny je vyhlásenou oblasťou termálnych kúpeľov a wellness komplexov. Turistickým lákadlom je aj naše hlavné mesto. Okrem hradu predstavuje hlavný cieľ turistických návštev aj veľkolepý Dunaj. Vyberte si našu rodnú krajinu ako príjemný cieľ dovolenky s minimálnou dĺžkou cestovania.

Nezáväzná objednávka

Raj v Rajeckých Tepliciach
  Slovensko, Malá Fatra, Slovenské termály, Stredné Slovensko, Rajecké Teplice

Cena
25 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 343 947

Pobyt

za osobu
0
25,00 €
príplatok za miestenku
0
5,60 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa - osoba
2
1,60 €