RAMADA HOTEL & SUITES AJMAN

  Spojené arabské emiráty, Ajman, Dubai

RAMADA HOTEL & SUITES AJMAN

    Spojené arabské emiráty, Ajman, Dubai
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha:

Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ajman se nachází na ulici Sheikh Khalifa Bin Zayed, v centru hlavního města Ajmanu. Je ideálním místem jako základna pro organizování výletů k mnoha atrakcím po SAE. Díky řadě skvělých zařízení pro volný čas si každý přijde na své. Čtyřhvězdičkový hotel se nachází jen několik minut od Emirates Road, hlavní dopravní tepny Spojených arabských emirátů a poskytuje snadný přístup na mezinárodní letiště Ajman, Ras Al Khaimah, Sharjah a Dubaj.

Ubytování:

hotel nabízí 388 pokojů, studia a apartmány. Standardní pokoje a apartmá jsou ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Pokoje typu Standard jsou vybaveny manželskou postelí typu King nebo oddělenými postelemi, koupelnou s vysoušečem vlasů, ručníky a kosmetikou, klimatizací, bezpečnostní schránkou, žehličkou a žehlicím prknem, koutkem na přípravu kávy a čaje, balenou vodou. V pokoji je také LCD TV a telefon s přímou volbou.

Vybavení a služby:

Recepce, restaurace, fitness a lázeňské centrum s bazénem, saunou a párou, pokojová služba, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel, kyvadlová doprava do nákupních center, nabídka výletů a turistické služby.

Sport a zábava:

bazén, fitness centrum, sauna, pára, kyvadlová doprava do nákupních center v Dubaji a Ajmanu.

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČO 49356861.
Lokalita podľa usporiadateľa: Ajman, Dubai
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 431 121
Dnes 8–14.30 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

RAMADA HOTEL & SUITES AJMAN
    Spojené arabské emiráty, Ajman, Dubai

Cena
1 102 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 431 121

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 102,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
45,92 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
34,09 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 7 dní
0
33,00 €