Resort Brixen im Thale

Rakúsko, Wilder Kaiser / Brixental, Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental

Resort Brixen im Thale

  Rakúsko, Wilder Kaiser / Brixental, Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental
Číslo zájazdu: 1 344 796
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Resort Brixen - Komplex 16 chaletů leží na kraji střediska, 1 km od centra, na kraji komplexu se nachází cvičný vlek s nočním osvětlením, ze kterého sjezdem přijedete k dolní stanici lanovek a tím přímo nastoupíte na sjezdovku, která Vás spojuje s celou oblasti Skiwelt, rovněž až k chaletu sjedete po sjezdovce, běžkařské stopy vedou též kolem areálu, skibus 1000m. Vodní aréna ve Wörglu ca 15 km. Z

Ubytování

patrové vilky pro max. 6 osob(70m2) s terasou, předsíní a odkládacím prostorem na lyže, mají rozlehlý obytný prostor s krbem a sedacím koutem( rozkládací), kompletně vybavenou kuchyňskou část s jídelním koutem, SAT-TV, internet, telefon, 2 x ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC.

Vybavení

V areálu komplexu Camping Resort Brixen je recepce, obchod, WIFI, parkoviště

Slevy

děti do 5 let na 5. a 6. lůžku 100%

Pobyt

7 nocí v období 18.12. - 12.03.2022

Základná cena zahŕňa

A: za chalet na 1 nocí při obsazení 4 osobami

B: příplatek za 5.resp. 6.osobu v chaletu na 1 noc

  • , Ceny za chatu, chalet, bungalov

Základná cena nezahŕňa

  • závěrečný úklid 120,-EUR/chalet, pobytová taxa 2,- EUR/os.nad 15 let/den, dětský set 11,- EUR/den, Domácí zvířata 11,- EUR/den

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 344 796
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Resort Brixen im Thale
  Rakúsko, Wilder Kaiser / Brixental, Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental

Cena od
524 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 344 796

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
2 093,20 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €