Resort Carpe Solem

Rakúsko, Salzbursko, Mariapfarr

Resort Carpe Solem

  Rakúsko, Salzbursko, Mariapfarr
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

krásný apartmánový komplex leží v centru střediska Mariapfarr, potraviny 200 m, veřejný bazén v Tamswegu 7 km.

Zastávka skibusu: 200 m.

Lyžařský areál: Weißpriach 7,5 km, Grosseck-Speiereck v Mauthendorfu 8 km, Fanningberg 15 km, Katschberg 20 km, Obertauern 22 km.

Ubytování

nové, moderně vybavené apartmány s koupelnou a WC, fénem, gaučem, SAT-TV, wifi zdarma, některé s balkonem nebo s palandou, kuchyňský kout s troubou, myčkou, kávovarem, mikrovlnkou.

Apartmán Castor pro 2-4 osoby (34-39 m2) – 1 ložnice, obývák s rozkládacím gaučem, může být francouzský balkón.

Apartmán Omega pro 2-4 osoby (48-60 m2) – prostorný apartmán, 1 ložnice, obývák s rozkládacím gaučem, balkon nebo terasa, dětská postýlka možná na vyžádání nad rámec kapacity.

Apartmán Polaris pro 4-6 osob (75-78 m2) – 2 ložnice, obývák s rozkládacím gaučem, dětská postýlka možná na vyžádání nad rámec kapacity.

Stravování

vlastní.

Vybavení

recepce, wifi zdarma, lyžárna, výtah, parkoviště nebo garáž do vyčerpání míst. Wellness centrum Saumsunn (1800 m2) hned vedle komplexu – zdarma vstup do saunového světa 3 hodiny denně (od 14 let, pára, finská sauna, infrakabina, venkovní sauna, bylinková sauna, Kneippovy lázně, Jacuzzi, restaurace/ bistro, fitness, masáže, kosmetika, fyzioterapie aj.).

Speciální nabídka

7=6 v období 27.11.-12.12.

Základná cena zahŕňa

  • nájem apartmánu, spotřeba el. energie a vody. Zdarma vstup do saunového světa Samnaun na 3 hodiny denně (od 14 let). Zdarma karta výhod Winter Bonus Card, slevy např. na běžecké tratě v Lignitz vč. večerního osvětleného, Weisspriach nebo Mautendorf, sáňkařskou dráhu v Preber..
  • Min. pobyt 3 noci, 26.12.-02.01. 7 nocí s příjezdem v neděli, 02.01.-08.01. 6 nocí s příjezdem v neděli, 05.02.-05.03. 7 nocí s příjezdem v sobotu.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,50 €/ osoba od 15 let/ den (děti 6-14,9 let 1 €), závěrečný úklid 4.570 Kč/ apartmán, set ložní prádlo+ ručníky 530 Kč/ osoba.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka na vyžádání za poplatek.
  • Domácí zvířata: nejsou povolena.
  • Vratná kauce: 200 €/ apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Mariapfarr

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 734
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Resort Carpe Solem
  Rakúsko, Salzbursko, Mariapfarr

Cena od
71 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 734

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
282,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €