Termín:
21. 8. – 28. 8. 2019
Počet dní:
8 (st – st)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
raňajky
Pôvodná cena:
1 129  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Sympatický rodinný hotel s 10 vilkami s vlastnou záhradkou. Ideálny pre milovníkov krásneho tyrkysového mora a svetoznámeho mesta Tropea.

Poloha:

Hotel sa nachádza v Kalábrií v oblasti Capo Vaticano. Historické centrum Tropea je vzdialené 10 km, nákupná zóna 500 m. Medzinárodné letisko je vzdialené od hotela 80 km.

Vybavenie:

Hlavná budova, 10 jednoposchodových viliek, 45 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, záhrada, ihrisko pre deti, miniklub (4 - 12 r.), tenis, stolný tenis, trezor. Za poplatok: čistiareň.

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (25 m2), za deti sú považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (30 m2, max. 2+2), comfort izby (35 m2, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV. Za poplatok: minibar, detská postieľka (7 € za deň).

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu, za príplatok polpenzia alebo plná penzia. Obedy a večere sú servírované z výberu z menu.

Pláž:
Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 350 m od hotela a verejná pláž 500 m. Na pláž premáva shuttle bus. Plážový servis je zadarmo (1 slnečník, 1 ležadlo, 1 stolička). Vodné športy sú za poplatok.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Lamezia Terme - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Základná cena nezahŕňa

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko. UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 0,5-3 €/os./deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Happy Travel, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Kalábria
  • Miesto podľa CK: Capo Vaticano

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.