Rezidence Casa Metz

Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Santa Cristina Val Gardena / Sankt Christina in Gröden, Sella Ronda, Val Gardena / Alpe di Siusi

Rezidence Casa Metz

  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Santa Cristina Val Gardena / Sankt Christina in Gröden, Sella Ronda, Val Gardena / Alpe di Siusi
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Rezidence se nachází 1560 m nad mořem v městečku Santa Cristina, centrum 100 m, v krásném údolí Val Gardena, kde je sportovní centrum Iman s venkovním kluzištěm. Lyžařský areál Monte Pana a Sasslong s propojením na Sella Ronda 450 m, zastávka skibusu 200 m od rezidence (za poplatek).

Ubytování

V kvalitních apartmánech s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, TV, fén, většina s balkónem. Typ mono pro 2 osoby A0 – jedna místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, bilo pro 4 osoby A1 – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby.

Vybavení

Recepce s trezorem (fixní příjezdy 17:00-21:00), bar, garáž s limitovaným počtem míst, lyžárna, sauna. Restaurace, supermarket a obchody cca 200 m od rezidence.

Základná cena zahŕňa

  • Nájem apartmánu na týden (pobyty sobota- sobota), spotřeby energií, povlečení a ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), zdarma parkovací místo, použití sauny, wi-fi.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,50 €/osoba/noc.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka 0-1,9 let na vyžádání jako 5.lůžko pouze v bilo, skibus na lanovky 3 €/den/osoba.
  • Domácí zvířata: nejsou povolena.
  • Vratná kauce: 150 € / apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Santa Cristina

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 960
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Rezidence Casa Metz
  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Santa Cristina Val Gardena / Sankt Christina in Gröden, Sella Ronda, Val Gardena / Alpe di Siusi

Cena od
307 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 960

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
1 228,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €