Rezidence Civetta – Civetta

Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Civetta

Rezidence Civetta – Civetta

  Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Civetta
Číslo zájazdu: 1 373 771
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Zoldo Alto - lokalita Pecol, centrum - 100 m, skiareál Civetta - 100 m.

Ubytování

apartmány mají TV sat., fén, trezor, mikrovlnku, rychlovarnou konvici, wi-fi připojení k internetu. Studio pro 2-3 osoby - přibližně 32/34 m2 , prostorný obývací pokoj s rozkládacím manželským gaučem/postelí, eventuálně rozkládací gauč pro 1 osobu, jídelní stůl, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, většina balkón, koupelna se sprchou, LCD televize, trezor, studio pro 3-4 osoby - cca 33/44 m2 , prostorný obývací pokoj se skříňovým manželským gaučem/postelí, patrová postel (v některých případech v odděleném prostoru), jídelní stůl, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, velký balkón nebo vnější ohrazený prostor, koupelna se sprchou, LCD televize, trezor, bilo pro 4 osoby – 45 až 58 m2 - ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, 1x či 2x balkon; apartmány situované v suterénu bez balkonu, bilo pro 6 osob – 47 až 50 m2 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací gauč pro 2 osoby a skříňovou palandou, sociální zařízení, balkon, trilo pro 6 osob – 60 m2 - ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvougaučem, sociální zařízení, balkon; některé apartmány jsou situovány v podkroví a nemají balkon, quadrilo pro 8 osob – 80 m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo skříňovou manželskou postelí, sociální zařízení, balkon, 1 ložnice s manželskou postelí, kde je ještě neuzavřená podkrovní místnost se 2 samostatnými lůžky a samostatné vyvýšené patro s palandou bez uzavření, nad horní palandou podkroví.

Vybavení

recepce, lyžárna, taverna s TV, dětský koutek, parkoviště, 2 výtahy, wi-fi ve většině prostor.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytování v daném typu apartmánu za týden, pobyty sobota-sobota, zdarma parkoviště, wi-fi, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), spotřeby.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: pobytová taxa.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka.
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání.
  • Vratná kauce: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Civetta

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 771
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Rezidence Civetta – Civetta
  Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Civetta

Cena od
297 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 771

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
594,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €