Riders In

Rakúsko, Ötztal, Tirolsko, Sölden, Sölden Arena

Riders In

  Rakúsko, Ötztal, Tirolsko, Sölden, Sölden Arena
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

hotel leží v tyrolském údolí Ötztal, v centru městečka Sölden.

Zastávka skibusu: nedaleko hotelu.

Lyžařský areál: 10 min pěšky.

Ubytování

pokoje Klassik s koupelnou a WC, fénem, telefonem, TV, trezorem, některé s balkonem, internet za poplatek, možnost přistýlek. Pokoje Superior jsou prostornější s malým obýváčkem, mají oddělené WC, balkon, možnost 2 přistýlek - cena na vyžádání. Nově také pokoje Deluxe - cena na vyžádní.

Stravování

polopenze – bufetová snídaně s bio koutkem, večeře formou bufetu

Vybavení

recepce, restaurace, bio sauna, pára, ledová jeskyně, finská sauna, prožitkové sprchy, parkoviště 200 m od hotelu zdarma, garáž za poplatek.

Základná cena zahŕňa

  • ubytování za osobu s polopenzí. Zdarma vstup do wellness. Krátkodobé pobyty na vyžádání za příplatek.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: místní taxy 100,-Kč / osoba od 16 let/ den, *silvestrovský příplatek/gala večeře cena na vyžádní, krátkodobý příplatek do 3 noci +10%
  • jednolůžkový pokoj Klassik +340 Kč/ os/ noc.
  • Fakultativní příplatek: garáž 10 €/ noc.
  • Domácí zvířata: malých rozměrů povolena +10 €/ den.
  • Dětská postýlka: 10 €/ den

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Hotel Sölden, Sölden

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 851
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Riders In
  Rakúsko, Ötztal, Tirolsko, Sölden, Sölden Arena

Cena
1 276 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 851

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 276,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €