RIU Creole

  Maurícius, Južné pobrežie, Le Morne

RIU Creole

    Maurícius, Južné pobrežie, Le Morne
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

2: PRÍLET NA MAURÍCIUS
Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

3 - 8: POBYT NA OSTROVE
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

9: ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

10: PRÍLET DO VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu RIU Creole **** 4*

Popis: hotel RIU Creole s 313 izbami sa nachádza na polostrove Le Morne v juhozápadnej časti ostrova, na úpätí majestátneho Mont Brabant – symbolu ostrova Maurícius. Ide o rezort, ktorý bol v roku 2014 kompletne zrekonštruovaný. Od letiska je vzdialený cca 60 km, od hlavného mesta Port Louis cca 45 km, a od najbližšieho golfového ihriska cca 10 km.

Vybavenie: k dispozícii je vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s vonkajším posedením, ázijská i indická reštaurácia, lobby bar, bar v salóniku i na pláži, 2 vonkajšie bazény s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi, detský bazén so šmýkľavkou, terasa na opaľovanie, detský klub a ihrisko, SPA centrum s rôznymi procedúrami, kaderníctvom, kozmetickým salónom a masážami (za poplatok), vírivka a hammam zdarma, bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela, obchod so suvenírmi.

Pláž: nádherná piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, sauna, hammam, jacuzzi, kaderníctvo, salón krásy), vodné športy, paddle board, windsurfing, jazda na kajaku, šnorchlovanie alebo surfovanie (za poplatok katamarán, plavba za delfínmi), plážový volejbal, exkluzívny ateliér RiuArt, denné animačné programy, živá hudba každý večer, diskotéka (vstup a nápoje zdarma), karaoke šesť dní v týždni, golf na blízkom ihrisku Paradis Golf Club.

Stravovanie: All inclusive – k dispozícii 24 hodín denne, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu (3 x za týždeň tématické večere), Ál la carte indická a ázijská reštaruácia (nutná rezervácia vopred) ľahké občerstvenie 24 hodín denne, nealkoholické nápoje i miestne alkoholické nápoje, ako i vybrané zahraničné nápoje. Počas večere sa pánom odporúča formálne oblečenie (bez krátkych nohavíc a trička).

Vybavenie izieb: komfortné izby s bočným výhľadom na more sú vybavené klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchou/vaňou, WC, fénom), SAT-TV, telefónom, trezorom, Wi-Fi, minibarom, rýchlovarnou kanvicou, balkónom alebo terasou. V základnej cene je izba typu Double partial sea view.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň - Maurícius - Viedeň s prestupom
  • transfery letisko - hotel - letisko
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu miestnej CK
  • asistenciu slovenského delegáta na vyžiadanie

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 199,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie *
Poznámka
  • Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie a jednolôžkovú izbu spracujeme na vyžiadanie.Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami.Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Južné pobrežie, Le Morne
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 294
Dnes 8–14.30 h

Maurícius

Čoraz viac obľúbeným rajom slovenských turistov sa stáva prekrásny ostrov v Indickom oceáne, ktorý sa nazýva Maurícius. Považuje sa často za najkrajší na svete, čomu zodpovedá jeho čarovné prostredie. Belavé pláže s jemným pieskom, tyrkysové more, aleje paliem, divoká tropická vegetácia a ústretoví ľudia, to je vizitka Maurícia. Ostrov je obklopený korálovým útesom, takže k jeho jedinečným možnostiam patrí aj pozorovanie podmorského sveta. K tomuto tropickému ostrovu patrí aj ostrov Rodrigues a niekoľko menších ostrovov. Maurícius bol vo svojej histórii kolóniou mnohých európskych štátov, vrátane Francúzska a Veľkej Británie. Vďaka tomu tu popri jedinečnej exotickej prírode nájdeme aj historické mestečká so zachovanými unikátnymi pamiatkami. Na ostrove prevláda slnečné počasie a stabilné teploty okolo 28 °C. Vďaka vlhkému tropickému vzduchu sa tu občas priženú aj veľké búrky.

Nezáväzná objednávka

RIU Creole
    Maurícius, Južné pobrežie, Le Morne

Cena
1 765 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 294

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 765,00 €
príplatok za noc navyše - dieťa
0
59,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
119,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
80,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
57,10 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €