RIU Palace Maldivas

  Maledivy, Dhaalu Atol

RIU Palace Maldivas

    Maledivy, Dhaalu Atol
Pôvodná cena
3 898 EUR/os

Cena
3 198 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 813
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

2: PRÍLET NA MALDIVY
Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.

ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

OS045 VIEDEŇ MALE 20:05 09:05 + 1 deň

OS046 MALE VIEDEŇ 10:25 16:30

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie!

Popis hotelu RIU Palace Maldivas ***** 5*

Popis: novootvorený rezort v roku 2019 sa nachádza na súkromnom ostrove Kedhigandu, ktorý je súčasťou atolu Dhaalu. Je prepojený chodníkom so susedným ostrovom Maafushi, kde sa nachádza hotel RIU Atoll. K dispozícii sú 1 alebo 2-podlažné vily s niekoľkými izbami, z ktorých niektoré sa nachádzajú nad vodou. Klienti môžu využívať všetky služby hotela RIU Atoll.

Vybavenie: recepcia, Wi-Fi zdarma v celom hoteli, bazén infinity pool, ležadlá, slnečníky, osušky pri bazéne i na pláži, butik, kaderníctvo, wellness centrum, práčovňa, fitness, bufetová reštaurácia Palm, A la carte reštaurácie – fusion a japonská (talianska a steak house v RIU Atoll), pool bar Paradise 10:00-18:00 (Boduberu bar 18:00-24:00, Sports bar 24 hodín denne v RIU Atoll).

Pláž: krásna prírodná pláž s jemným pieskom. Piesočnatá pláž a koralové útesy ponúkajú ideálne možnosti na potápanie.

Zábava a šport: denné a večerné animácie, živá hudba alebo DJ večer na pláži, detský klub RiuLand od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, RiuFit programy, fitness, parná sauna, wellness, masáže, kajaky, vodný bicykel, paddle board, šnorchlovanie, za poplatok: PADI potápačské centrum, rybolov a motorizované vodné športy.

Stravovanie: 24 hodinový All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu, miestne aj importované alkoholické a nealkoholické nápoje, prémiové alkoholické nápoje, ľahké občerstvenie počas dňa, 4 A la carte reštaurácie v cene – nutná rezervácia vopred.

Vybavenie izieb: 176 izieb typu Junior Suite, Beach Junior Suite, Water Suite a Water Suite with private pool majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, župan, minibar, dávkovač alkoholických nápojov, trezor, klimatizáciu, stropný ventilátor, rýchlovarnú kanvicu, SAT-TV, Wi-Fi, telefón, balkón alebo terasu. V základnej cene je izba typu Junior Suite.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
  • 7 x ubytovanie vo vybranom hoteli so stravou podľa výberu
  • transfer letisko - hotel - letisko
  • asistenciu partnerskej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR cestovné poistenie fakultatívne výlety
Poznámka

Cena nezahŕňa letiskové taxy 399,- EUR/osoba a cestovné poistenie.Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s Austrian Airlines. Príplatky za nadštandardné ubytovanie na vyžiadanie.Cena za dieťa je kalkulovaná pre deti vo veku 2-12 rokov pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami, ak nie je uvedené inak.Pri hoteli Kuredu Island, Meeru Island a Sun Siyam Olhuveli je dieťa do 15 rokov. Pri hoteli Cocoon Maldives je dieťa do 16 rokov.Pri hoteli Cinnamon Dhonveli a Lily Beach je dieťa do 6 rokov. Pri hoteli Oblu Select at Sangeli a Varu by Atmosphere je dieťa do 5 rokov.Pri hoteli Constance Moofushi je dieťa do 7 rokov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dhaalu Atol
  • Miesto podľa CK: Dhaalu Atol

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 363 813
dnes zatvorené

Maledivy

Od 1. 5. 2017 bol zavedený odletový poplatok vo výške 25 USD. Od poplatku sú oslobodené osoby s diplomatickou imunitou a tí tranzitní cestujúci, ktorých číslo letu na prílete a odlete je rovnaké. Poplatok sa tiež netýka osôb, ktoré si letenky s dátumom odletu po 1. 5. 2017 zakúpili pred 1. 2. 2017. Zodpovednosť za výber poplatku nesú letecké spoločnosti.

Nezáväzná objednávka

RIU Palace Maldivas
    Maledivy, Dhaalu Atol

Pôvodná cena
3 898 EUR/os

Cena
3 198 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 363 813

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 198,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
1 499,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
72,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
51,39 €