RIU PALACE ZANZIBAR

  Tanzánia, Zanzibar

RIU PALACE ZANZIBAR

    Tanzánia, Zanzibar
Číslo zájazdu: 1 430 390
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
POLOHA

Hotel Riu Palace Zanzibar se nachází v oblasti Nungwi, přímo na krásné bílé písečné pláži s průzračnou vodou. Letiště je vzdáleno 66 km od hotelu. Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma.

UBYTOVÁNÍ

V hotelu se nachází 100 prostorných a moderně zařízených pokojů různých kategorií dle vybavení a umístění. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, županem, telefonem, centrální klimatizací, větrákem, TV se satelitem, minibarem, bezpečnostní schránkou a balkonem či terasou. Pokoje typu Junior Suite jsou vybaveny postelí 180 x 200 cm a sofa. Superior Junior suites mají stejné vybavení, ale jsou prostornější. Suites mají postel 200 x 200 cm, posezení se sofa a lehátka na slunění na terase. Jacuzzi Suites mají koupelnu s hydromasážní vanou, oddělený obývací pokoj se sofa a vířivku na terase. Beach Villa má dvě koupelny, velkou postel, oddělený obývací pokoj a terasu s m

VYBAVENÍ A SLUŽBY

Recepce, 2 restaurace, bar u bazénu s terasou, plážový bar, butik, obchůdek se suvenýry, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel. ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: snídani, oběd a večeři podávané v hlavní restauraci. K dispozici jsou I 2 a la carte restaurace (nutná rezervace předem). Rozlévané nealkoholické/alkoholické nápoje (pivo, víno, destiláty domácí i mezinárodní produkce, dle menu) ve všech hotelových restauracích a barech (dle otevírací doby). Výběr z koktejlů je také součástí balíčku, stejně tak jako káva a čaj. Minibar (doplňován 1x denně). 3 x týdně tématické večeře, místní a nápoje k dispozici do půlnoci. K večeřím je nutné formalní oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

SPORT A ZÁBAVA

3 bazény, zábavní programy s denními aktivitami, vystoupení, živá hudba. Lázně s procedurami, fitness centrum, tenisové kurty 1 km daleko, půjčovna kol 3 km daleko, vodní sporty, windsurfing, šnorchlování, potápění s přístrojem. Hotel nabízí výlety.

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava - trasa: PRG-DOH-ZNZ

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČO 49356861.
Lokalita podľa usporiadateľa: Zanzibar, Zanzibar
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 430 390
Dnes 8–14.30 h

Tanzánia

Tropický africký raj Tanzánia má veľkú výhodu, že sem môžete za teplom a tropickým počasím cestovať kedykoľvek počas celého roka. Ak by sme však chceli zistiť, kedy je v priebehu roka najvhodnejší čas pre návštevu exotickej Tanzánie, tak pre cestu do severnej Tanzánie a na ostrovy je ideálne obdobie od júla do októbra a od decembra do marca. Pre južnú Tanzániu je to jún a pre západnú máj až október. Tanzánia vznikla zlúčením dvoch pôvodne nezávislých štátov, a to Tanganiky, ktorá leží pri rovnomennom jazere, a Zanzibaru. Krajina na východe Afriky pri Indickom oceáne ťaží najmä z dvoch oblastí cestovného ruchu. Tou prvou sú početné prírodné rezervácie, najznámejšie národné parky na svete a majestátne hory na čele so známym Kilimandžárom. Druhú oblasť tvorí nádherné pobrežie Indického oceánu a ostrov Zanzibar, kde sú jedny z najkrajších pláží na svete.

Nezáväzná objednávka

RIU PALACE ZANZIBAR
    Tanzánia, Zanzibar

Pôvodná cena
3 404 EUR/os

Cena
2 733 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 430 390

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 733,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
96,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
68,52 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 12 dní
0
1,00 €