RIVA 3*

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

RIVA 3*

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Vzdialenosť od letiska: Burgas 35 km Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 1,5 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 120 m

Základné informácie

Obľúbený plne zrekonštruovaný hotel (2016), ktorý sa nachádza neďaleko pláže a len kúsok od miestneho aquaparku. K dispozícii je bazén s oddelenou sekciou pre deti, súkromné parkovisko, obchody, zmenáreň, trezor (za poplatok), bezplatný internet v spoločných priestoroch, požičovňa motorových vozidiel a práčovňa. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov, ktorý si radi vychutnajú pokojnú dovolenku neďaleko romantického Slnečného pobrežia.

Poloha

Hotel sa nachádza približne 35 km od letiska Burgas a do centra Slnečného pobrežia je to približne 1,5 km. Mesto Nessebar je vzdialené 6 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, TV, malou chladničkou, telefónom, wifi pripojením (za poplatok), trezor (za poplatok). Kúpeľňa má WC, sprchu a sušič vlasov. Izby sú upratované denne.

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza asi 120m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne zdarma.

Strava

Hostia môžu využiť hotelovú reštauráciu, niekoľko barov (lobby bar, snack bar, bar v reštaurácii).

Pre deti

Pre deti je midi klub, detské ihrisko, mini disko. Detská postieľka je na vyžiadanie za poplatok.

Šport a zábava

K dispozícii sú aerobic, yoga, šípky, vonkajší bazén (k dispozícii sú ležadlá a slnečníky zadarmo).

Wellness

Hostia môžu počas pobytu využívať jacuzzi, masáže.

Koncept

Hotel ponúka ubytovanie spolu s all inclusive stravovaním. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou otvoreného bufetu. Hotel ponúka počas dňa ľahké občerstvenie. Bez poplatku sa podávajú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Orex Travel, IČ: 45942536. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Slnečné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 330 057
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

RIVA 3*
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Cena
442 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 330 057

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
441,80 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
12,80 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
53,00 €