RODODENDRO

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

RODODENDRO

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rodinný horský hotel leží 400 m od kabínové lanovky Col Rodella - Val di Fassa.

Ubytovanie

jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. jednolôžková izba SPR+WC, fén ,TV/SAT, teelfón, Wi-fi (za 15 €/týždeň). dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, telefón Wi-Fi (za 15€/týždeň), väčšina s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, Wi-Fi (zdarma), stube, detský kútik, malé fitness, výťah, lyžiareň. Wellness: sauna, vírivka a solárium (za 7 €/vstup jedno zariadenie).

Parkování

pri hoteli zdarma (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

200 m Campitello di Fassa.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 400 m zjazdové trate Campitello di Fassa - Val di Fassa, napojenie na okruh Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 500 m Campitello di Fassa. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 400 m Campitello di Fassa. Požičovňa lyží: 400 m Campitello di Fassa. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné v Campitello, kabínová lanovka Col Rodella, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s raňajkami, vstup do sauny.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • silvestrovská večera - 40 €/osoba.
Pobytová taxa
  • 1,50 €/osoba od 12 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Trentino - Alto Adige
  • Miesto podľa CK: Campitello di Fassa

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 119
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

RODODENDRO
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Campitello di Fassa, Sella Ronda, Val di Fassa e Carezza

Cena
372 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 119

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
372,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €