ROSE RAYHAAN BY ROTANA

  Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai - All Emirates

ROSE RAYHAAN BY ROTANA

    Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai - All Emirates
Pôvodná cena
1 211 EUR/os

Cena
1 089 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 430 552
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
POLOHA

Luxusní hotel s vynikající polohou na hlavní a živé třídě Sheikh Zayed Road. Je vzdálený 2 minuty od stanice metra. Hotel je druhým nejvyšším hotelem na světě s výškou 333 metrů a 72 podlažími.

UBYTOVÁNÍ

Hotel má 462 prostorných pokojů a apartmá. Pokoje typu Deluxe, Premium Room, Classic Suite, Sky Classic Room, Sky Deluxe a Premium Room, Sky Classic a Premium Suite, Family Room. Pokoje jsou vybaveny Wi-Fi připojením, kávovarem a rychlovarnou konvicí, minibarem, satelitní televizí, vysoušečem vlasů, županem a trezorem. Pokoje mají oddělenou obývací část, malý kuchyňský kout s lednicí a mikrovlnou troubou a pracovní stůl. K dispozici jsou nekuřácké pokoje. Apartmá jsou vhodná pro dlouhodobé pobyty a mají k dispozici obývací pokoj a jídelnu s jídelním stolem.

VYBAVENÍ A SLUŽBY

Služby recepce, 24 hodinová služba podávání jídel na pokoji, služby čistírny a praní prádla. Kosmetický salón, směnárna, lékař na vyžádání, hlídání dětí na vyžádání, služby parkování auta, parkoviště zdarma, pronájem aut a limuzín, kyvadlová doprava do DIFC (Mezinárodního finančního centra), na pláž Jumeirah a do hlavních obchodních center. Konferenční místnosti s denním světlem a vynikajícím technickým vybavením. Business centrum poskytuje sekretářské služby.

SPORT A ZÁBAVA

Fitness a posilovna, sauna, parní místnost, jacuzzi, masáže. Osobní trenéři na vyžádání. Venkovní bazén, bazén pro děti. Výlety do pouště a po okolí, lovení ryb.

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČO 49356861.
Lokalita podľa usporiadateľa: Dubai, Dubai - All Emirates
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 430 552
dnes zatvorené

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

ROSE RAYHAAN BY ROTANA
    Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai - All Emirates

Pôvodná cena
1 211 EUR/os

Cena
1 089 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 430 552

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 089,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
26,24 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,48 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 4 dni
0
29,00 €