Termín:
26. 10. – 31. 10. 2019
Počet dní:
6 (so – št)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Hotel se nachází v centru města Muscat, přímo v živé čtvrti Al-Seeb, která je středem obchodních aktivit. Za pouhých 10 minut se dostanete na mezinárodní letiště a na golfové hřiště Al Maha Golf club.

Vybavenie

215 pokojů V hotelu Sundus Rotana můžete navštívit 3 restaurace, které nabízí bohatý výběr pokrmů, které uspokojí všechny chutě a jsou vhodné pro nejrůznější příležitosti. Pokud připravujete schůzky a akce, můžete využít elegantní taneční sál a 6 flexibilních zasedacích místností, které jsou vybavené nejmodernějším audiovizuálním zařízením a nabízí služby na míru. Fitness & Wellness Club Bodylines je místo, kde můžete cvičit i relaxovat. Najdete zde moderní posilovnu, venkovní bazén a parní lázeň. Po návštěvě tohoto fitness centra se budete cítit jako znovuzrození.

Izby

Dvojlôžková izba Classic Twin DRSTY: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), individuálna klimatizácia, LCD TV/sat., telefón, minibar za poplatok, trezor, župany, set na prípravu kávy a čaju, žehliaca doska a žehlička.
Dvojlôžková izba Classic Twin Club DRSTC: pozri DRST. Prístup do salónika Executive.

Stravovanie

Snídaně. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze

Pláž

Hotel ponúka zadarmo transfer na súkromnú piesočnú pláž, kde má hotel vlastné zázemie.

Program all inclusive

Club Rotana (Executive) Uvítací drink při check-inu soukromý check-in každý den snídaně  v restauraci Ginger Káva, čaj, džusy a nealkoholické nápoje zdarma během celého dne večerní kanapky a drinky (18:00-20:00)

Športová ponuka

Zdarma: fitness Za poplatek: Golf do 2km, aerobic

Wellnes

Bodylines Fitness & Wellness Club Za poplatek: Parní lázeň

Internet

Zdarma v celém hotelu.

Platobné karty

VISA/EC/MC/AMEX

Maximálna obsadenosť

Dvoulůžkový pokoj (DRSTY/DRSTC): 3+0 / 2+1 / 2+0 / 1+0

Doba transferu

10 min

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Fischer, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Muscat
  • Miesto podľa CK: Muscat

Omán

Arabský štát Omán poskytuje široké možnosti rozvoja cestovného ruchu. Jeho prostredie predstavuje rozprávkovú ríšu orientu. Z prírodného hľadiska je tvorený púšťami, oázami, horskými masívmi a úrodnými nížinami pozdĺž prechodných alebo trvalých riek. Skutočnú krásu predstavujú nedotknuté pláže Arabského mora. Najobľúbenejšie obdobie pre návštevu Ománu je október až máj. V zime siahajú teploty v Ománe mierne nad 20 °C, preto je to ideálne obdobie na cestovanie, na jar a na jeseň sú zase skvelé podmienky pre pobyt pri mori. V lete panujú horúčavy aj nad 40 °C. Doslova magické sú rôzne prejavy a zvyklosti miestnej kultúry. Najviac preslávené sú miestne bazáre a trhy. Ománska kuchyňa je veľmi pestrá a môže sa pochváliť najmä skvelou prípravou rýb, mäsa a prílohami, akými sú ryža alebo chlebové placky. Exkluzívna je tradičná káva z Džezva. Najvyhľadávanejšou prímorskou lokalitou v Ománe je Dafár.

Víza
• môžu turisti vybaviť elektronicky - cez webovú stránku https://evisa.rop.gov.om (len v angličtine)
• alebo po prílete do destinácie