Santhiya Koh Phangan Resort & Spa ***** - Chaweng Regent Beach ****+ - Bangkok Palace Hotel ****

Thajsko, Ko Phangan, Ko Samui, Bangkok, Ko Phangan, Ko Samui

Santhiya Koh Phangan Resort & Spa ***** - Chaweng Regent Beach ****+ - Bangkok Palace Hotel ****

  Thajsko, Ko Phangan, Ko Samui, Bangkok, Ko Phangan, Ko Samui
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: BANGKOK
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

4: BANGKOK – KO SAMUI
Raňajky, transfer na letisko, 90tich minútový prelet na ostrov Ko Samui. Transfer do hotela, ubytovanie.

5 - 8: KOH SAMUI
Raňajky. Voľný program na Ko Samui - idylickom ostrove kokosových paliem.

9: KOH SAMUI - KO PHANGAN
Raňajky, transfer do prístavu, lodné prejazd na Ko Phangan (4 hod.), Transfer do hotela, ubytovanie.

10 - 13: KO PHANGAN
Raňajky. Voľný program na malebnom Ko Phangan bez davov v srdci nádhernej prírody.

14: KO PHANGAN - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ
Raňajky. Lodné a pozemné transfer na letisko Ko Samui, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Santhiya Koh Phangan Resort & Spa ***** 4.5*

Popis: štýlový hotelový komplex leží vo svahu nad plážou Thong Nai Pan Noi v háji kokosových paliem a tropickej bujnej vegetácie. Hotel má 75 izieb. V základnej ponuke sú izby superior v hotelovej budove, na vyžiadanie za príplatok môže hotel ponúknuť bungalovy vo svahu, pool vily či prezidentskú vilu, ktoré sú vložené medzi žulové skaly čo vytvára až neskutočné splynutie s prírodou.

Vybavenie: 2 reštaurácie, bar pri bazéne, knižnica, internetová kaviareň.

Pláž: piesočná, priamo pod hotelom.

Zábava a šport: bazén s jacuzzi, masáže, vodné športy na pláži (za poplatok: morské kajaky, šnorchlovanie, potápanie).

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania A la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, rýchlovarná kanvica, TV, telefón, trezor, balkón alebo terasa.

Popis hotelu Chaweng Regent Beach ****+ 2*

Popis: ponorte sa do kľudu, kde biela piesočná pláž Chaweng lemuje jasne modrej vody Thajského zálivu. Vitajte v raji zahalenom sviežou eleganciou a tieňom kokosových paliem. Relaxujte v tropickej záhrade a naberte novú energiu. Chaweng Regent Resort - luxusné ubytovanie a dokonalý servis Vám splní všetko, čo očakávate od ničím nerušenej exotickej dovolenky. Centrum s mnohými reštauráciami, barmi, nákupnými možnosťami zábavy. Rezort má k dispozícii 145 izieb rôznych kategórií, ktoré sú elegantne a moderne vybavené v thajskom štýle. V základnej ponuke sú izby Deluxe, na vyžiadanie za príplatok sú možné Deluxe Vily, Spa vily s vlastnou vírivkou či Royal Suite Vily.

Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, izbový servis, čistiareň, obchod so suvenírmi, salón krásy, manikúra, pedikúra, masáže, konferenčná sála, zmenáreň, detský klub, požičovňa mopedov, požičovňa bicyklov, zdravotnícka pomoc.

Pláž: piesočná, priamo pred hotelom.

Zábava a šport: 2 bazény, 2 detské bazény, jacuzzi, fitness centrum, centrum zdravia, parný kúpeľ, fínska sauna, volejbal, futbal, windsurfing, ihrisko, morský kajak, lekcie a výučba jogy, potápanie.

Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.

Vybavenie izieb: balkón alebo terasa, satelitná TV, DVD prehrávač, rýchlovarná kanvica, ladnička, trezor, žehlička / žehliaca doska (na požiadanie), klimatizácia, fén, plážové topánky, dáždnik, pripojenie k internetu.

Popis hotelu Bangkok Palace Hotel **** 2*

Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania A la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

Základná cena zahŕňa

 • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupmi
 • vnútroštátnu leteckú prepravu
 • transfery klimatizovanými autobusmi
 • prípadné lodné transfery
 • 12 x ubytovanie s daným stravovaním
 • asistenciu českého delegáta v Bangkoku a v letovisku Pattaya
 • asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Základná cena nezahŕňa

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • fakultatívne výlety
 • cestovné poistenie
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Bangkok, Ko Phangan, Ko Samui
 • Miesto podľa CK: Bangkok, Ko Phangan, Ko Samui

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 365 715
Dnes 8–14.30 h

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Nezáväzná objednávka

Santhiya Koh Phangan Resort & Spa ***** - Chaweng Regent Beach ****+ - Bangkok Palace Hotel ****
  Thajsko, Ko Phangan, Ko Samui, Bangkok, Ko Phangan, Ko Samui

Cena
2 808 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 715

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
2 808,00 €
príplatok za pobyt bez Bangkoku - osoba
0
239,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
1 269,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
120,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
85,65 €