Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa - Katathani Resort ***** - Bangkok Palace Hotel ****

Thajsko, Bangkok, Ko Yao Yai, Phuket, Bangkok, Ko Yao Yai

Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa - Katathani Resort ***** - Bangkok Palace Hotel ****

  Thajsko, Bangkok, Ko Yao Yai, Phuket, Bangkok, Ko Yao Yai
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: BANGKOK
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

4: BANGKOK - PHUKET
Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

5 - 8: PHUKET
Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety.

9: PHUKET - KO YAO YAI
Raňajky, transfer do prístavu, cca 60-minútový transfer loďou na ostrov Ko Yao Yai, transfer do hotela, ubytovanie.

10 - 13: KO YAO YAI
Raňajky. Voľno. Ko Yao Yai je najväčší ostrov v zátoke Phang Nga Bay, zároveň je však veľmi pokojný.

14: KO YAO YAI - PHUKET - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ
Raňajky. Transfer do prístavu, loďou na Phuket, transfer na letisko, odlet do Bangkoku, následne do Prahy/Viedne.

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa 4*

Popis: rezort leží na západnom pobreží pokojného, ešte nepoznaného ostrova Yao Yai , vzdialeného cca 20 minút plavby rýchlym člnom z Phuketu . Santhiya znamená ' prírodná krása ' , čo úplne vystihuje tento ' ekoresort ' , ktorý bol otvorený symbolicky 12.12.2012 . Ponúka 79 víl s vlastným bazénom , ktoré sú postavené v tradičnom thajskom štýle a vybavené ručne vyrezávaným nábytkom z tíkového dreva . Absolútne unikátny ubytovanie splýva s okolitou prírodou . Rezort je obklopený z jednej strany tropickou džungľou , z druhej strany nekonečným Andamanským morom.
Vybavenie: reštaurácia , bar , Ayurvana spa , bazén s obrovským vodopádom , možnosť súkromnej večera pri západe slnka na terase vlastné vily prípadne na móle nad morom , fitnes centrum , izbový servis 24 hodín denne.
Pláž: piesočnatá s výskytom koralov priamo pri hoteli.

Zábava a šport: kajaky, stand-up paddleboardy, thajské tance, strečing, thai box pre začiaťočníkov, pokročilých aj pre deti, wellness centrum Ayurvana SPA s ponukou masáží, telových peelingov a zábalov, masážami a ďalšími procedúrami, masáže priamo na pláži, kurzy varenia.
Stravovanie: raňajky , možnosť stravovania formou Á la carte v hotelovej reštaurácii.
Vybavenie izieb: v základnej ponuke sú Santhiya Ocean pool villa - vily o veľkosti 150 m2 sú položené v stráni s priamym výhľadom na more . Vila je rozdelená do troch miestností s priestrannou kúpeľňou , terasou a vlastným bazénom . V obývacej časti nájdete TV , DVD prehrávač (na recepcii možnosť požičania DVD filmov) , CD prehrávač , minibar , domáca vinotéka , kôš s ovocím , ľad . Zo spálne sa môžete každé ráno kochať nezabudnuteľným výhľadom na nekonečný bazén a more . Kúpeľňa ponúka okrem štandardného vybavenia aj vonkajšiu sprchu , župany , Flipflop . Na terase nechýba ani vaňa . Na vyžiadanie je možné ubytovanie za príplatok v Royal Grand Ocean pool Villa , ktorá má 2 spálne a 2 kúpeľne.

Popis hotelu Katathani Resort ***** 2*

Popis: nízko podlažná budova leží v háji kokosových paliem pozdĺž jednej z najkúzelnejších phuketských pláží – pláž Kata Noi. Hotel je známy svojím ochotným a príjemným personálom. V interiéroch prevažujú prírodné materiály a tropické drevá. V základnej ponuke sú izby kategórie junior suite v prímorskom krídle Thani. Izby v krídle Bhuri sú so zľavou.

Vybavenie: 4 reštaurácie, detská opatrovateľka, kozmetický a kadernícky salón, požičovňa automobilov, obchod so suvenírmi, konferenčné stredisko, kyvadlový autobus do mesta Phuket zadarmo.

Pláž: piesočná, priamo v areáli hotela.

Zábava a šport: 5 vonkajších bazénov, 3 vírivky, fitness centrum, sauna, stolný tenis, herňa, ihrisko na volejbal, 2 tenisové kurty, petanque, potápačské stredisko, biliard, relaxačné kúpele s thajskou masážou, v hlavnej sezóne vodný aerobik v bazéne.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, TV, itrezor, rýchlo varná kanvica, fén na vlasy, balkón alebo terasa s výhľadom na more.

Na izbe maximálne 2 osoby a 2 deti na prístelke a gauči.

Popis hotelu Bangkok Palace Hotel **** 2*

Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania A la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

Základná cena zahŕňa

 • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupmi
 • vnútroštátnu leteckú prepravu
 • transfery klimatizovanými autobusmi
 • prípadné lodné transfery
 • 12 x ubytovanie s daným stravovaním
 • asistenciu českého delegáta v Bangkoku a v letovisku Pattaya
 • asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Základná cena nezahŕňa

 • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
 • cestovné poistenie
 • fakultatívne výlety
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Bangkok, Ko Yao Yai, Phuket
 • Miesto podľa CK: Bangkok, Ko Yao Yai, Phuket

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 365 712
Dnes 8–14.30 h

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Nezáväzná objednávka

Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa - Katathani Resort ***** - Bangkok Palace Hotel ****
  Thajsko, Bangkok, Ko Yao Yai, Phuket, Bangkok, Ko Yao Yai

Cena
3 698 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 712

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 698,00 €
príplatok za pobyt bez Bangkoku - osoba
0
579,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
2 119,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
120,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
85,65 €