Santhiya Phuket Natai Resort & SPA ***** - Bangkok Palace Hotel ****

Thajsko, Bangkok, Phuket, Bangkok

Santhiya Phuket Natai Resort & SPA ***** - Bangkok Palace Hotel ****

  Thajsko, Bangkok, Phuket, Bangkok
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: BANGKOK
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t ryžu zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si Prezrite kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

4: BANGKOK - PHUKET
Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket, ktorý je turistami nazývaný perlou v Andamanskom mori. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

5 - 13: PHUKET
Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket sa nachádza 700 km južne od Bangkoku. Je to najväčšie, zároveň však najdrahšie z thajských letovísk. Ostrov ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Večer sa ponúka návšteva centra nočného života na pláži Patong s mnohými barmi, krčmičkami a klubmi.

14: PHUKET - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ
Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Santhiya Phuket Natai Resort & SPA ***** 4*

Popis: najnovší hotel o siete Santhiya, nachádza sa priamo pri pláži Natai Beach, iba 20 minút jazdy od letiska Phuket. Rezort tvoria dvojposchodové vilky a suity v nádhernom thajskom štýle. Špecialitou rezortu je privátny bazénik pri všetkých ubytovacích jednotkách. V našej ponuke je izba typu Deluxe Pool suite.

Vybavenie: k dispozíci je recepcia s možnosťu zakúpenia výletov, obchod so suvenírmi, požičovňa áut. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zdarma v celom hoteli.

Pláž: hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži Natai Beach. Hosťom sú k dispozícii plážové ležadlá, slnečníky i plážové osušky zdarma.

Zábava a šport: v rezorte sa nachádza hlavný bazén v blízkosti pláže, detský bazén a vírivka. Ďalej je k dispozícii fitness centrum, kajaky, paddle board, potápanie a šnorchlovnaie, hodiny jógy, cyklistika, tha box, wellness centrum s masážami. V rezorte sa organizujú kurzy varenia thajskej kuchyne.

Stravovnie: v reštaurácii Chantara pri pláži sa servírujú raňajky. Obedy sú možné formou snídaně. Obědy a večeře jsou možné formou A la carte.

Vybavenie izieb: izba typu Deluxe Pool Suite s privátnym bazénom má rozlohu 115 m2 a výhľad do záhrady. K dispozíci je kúpeľňa s WC a sprchou/vaňou, sušič vlasov, LCD TV, klimatizácia, minibar, set na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi pripojenie zdarma.

Popis hotelu Bangkok Palace Hotel **** 2*

Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania A la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupmi
  • leteckú prepravu Bangkok - Phuket - Bangkok
  • transfery klimatizovanými minibusmi
  • 12 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu českého delegáta v Bangkoku, na Phukete na telefóne z letoviska Pattaya

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR/osoba
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Bangkok, Phuket
  • Miesto podľa CK: Bangkok, Phuket

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 365 708
dnes zatvorené

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Nezáväzná objednávka

Santhiya Phuket Natai Resort & SPA ***** - Bangkok Palace Hotel ****
  Thajsko, Bangkok, Phuket, Bangkok

Cena
3 158 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 708

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 158,00 €
príplatok za pobyt bez Bangkoku - osoba
0
429,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
1 699,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
120,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
85,65 €