SAS DE PELF

Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto

SAS DE PELF

  Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

menšia rodinná rezidencia leží priamo na zjazdovej trati Le Coste, ktorá je súčasťou lyžiarskeho strediska Civetta. Rezidencia je ideálna pre rodiny alebo menšie kolektívy.

Ubytovanie

komfortne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, SPR+WC, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor. B4: (max. 4 osôb) spálňa s dvomi lôžkami (manželská posteľ), denná miestnosť s dvojlôžkom alebo rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút. C6: (max. 6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, izba s dvomi samostatnými lôžkami, denná miestnosť s dvojlôžkom alebo rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, 2x SPR+WC.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, zdarma (max. 1x postieľka/ apartmán).

Služby

malá recepcia, Wi-Fi, výťah, lyžiareň.

Parkování

pri rezidencii (zdarma, do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

100 m.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: priamo na zjazdovej trati Le Coste, 150 m kabínová lanovka Pian del Crep, oba skiareál Civetta - Pecol. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 2,5 km Zoldo Alto, 2,5 km Palafavera. Vzdialenosť od skibusu: nie je k dispozícii. Lyžiarske školy: 50 -100 m. Požičovňa lyží: 200 - 300 m. Úschovňa lyží: v rezidencii, verejná úschovňa pri kabínovej lanovke Pian del Crep, za poplatok (cca 37€/týždeň/2 osoby).

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň, uteráky, každodenné upratovanie (okrem kuchynského kúta) a záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta).

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Civetta
  • Miesto podľa CK: Zoldo Alto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 176
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

SAS DE PELF
  Taliansko, Benátsko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Civetta, Zoldo Alto

Cena od
330 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 176

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 317,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €