SCHERLIN

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Ortisei / Sankt Ulrich in Gröden, Sella Ronda, Val Gardena / Alpe di Siusi

SCHERLIN

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Ortisei / Sankt Ulrich in Gröden, Sella Ronda, Val Gardena / Alpe di Siusi
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

horský hotel sa nachádza na panoramatickom mieste cca 5 km od centra Ortisei. Hotel ponúka wellness s bazénom, kde si môžete odpočinúť po náročnom dni na zjazdovkách. Ideálne pre všetkých, kto si chcú užiť dovolenku v pokojnom prostredí.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV/SAT, Wi-fi, telefón, trezor.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere servírované 3 chody, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, Wi-fi, herňa, stube s krbom, fitness, lyžiareň. Wellness: vnútorný bazén a vyhrievaný vonkajší bazén, turecké kúpele, sauna, vírivka, emocionálne sprchy. Otvorené 15:00-22:00.

Parkování

pri hoteli alebo v garáži ädo vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

5 km Ortisei.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie za 10 €/noc.

Ski

Vzdialenosť od zjazdovike: 4,5 km vlek St.Ulrich Seiser Alm, 5 km kabínová lanovka Ortisei s napojeným na okruh Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 14 km Selva Gardena. Vzdialenosť od skibusu: 10 m. Lyžiarske školy: 4,5 km Ortisei. Požičovňa lyží: 4,5 km Ortisei. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2,1 €/osoba od 14 rokov/noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val Gardena / Alpe di Siusi
  • Miesto podľa CK: Ortisei

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 103
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

SCHERLIN
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Ortisei / Sankt Ulrich in Gröden, Sella Ronda, Val Gardena / Alpe di Siusi

Cena
253 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 103

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
253,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €