SEEHOF

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Monguelfo-Tesido / Welsberg-Taisten

SEEHOF

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Monguelfo-Tesido / Welsberg-Taisten
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

hotel s rodinnou atmosférou a výbornou domácou kuchyňou leží na brehu jazera Lago di Valdaora. Súčásťou hotela je pekné wellness s bazénom a vírivkou. Hotel je ideálny pre všetky vekové kategórie.

Ubytovanie

dvojlôžkoév izby s možnosťou dvoch prísteliek a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek s výhľadom na jazero. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek (poschodová posteľ alebo dve samostatné lôžka), SPR +WC, fén, TV/SAT, trezor, telefón, pripojenie na internet (za poplatok), väčšina s balkónom. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek s výhľadom na jazero (poschodová posteľ alebo dve samostatné lôžka), SPR +WC, fén, TV/SAT, trezor, telefón, pripojenie na internet (za poplatok), väčšina s balkónom, výhľad na jazero.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet, dezert.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, Wi-Fi (v spoločných priestoroch), výťah, stolný futbal, stolný tenis. Wellness: bazén, sauna ,vírivka.

Parkování

priamo pri hoteli (zdarma, do vyčerpania miest), garžá na vyžiadanie, za 8 €/deň.

Vzdialenosť od centra

3 km.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 5 km lyžiarsky vlek Tesido, 8 km trate Kronplatz - Olang - Olang 1°/Lorenzi. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 3 km Monguelfo - Villabassa - Dobbiaco. Vzdialenosť od skibusu: skibus nie je k dispozícii, cca 200 m zastávka linkového autobusu, ktorý ide k vlaku SkiPustertal expres- ten slúži ako skibus. Cena celodenného cestovného lístka cca 1,7 €/osoba. Lyžařske školy: 5 km Monguelfo-Tesido/Tesido. Požičovňa lyží: 3 km Monguelfo-Tesido/Monguelfo, 8 km Valdaora di Mezzo. Úschovňa lyží: pri hoteli zdarma, 3 km Monguelfo - vlaková stanica, cca 20 €/box pre 2 osoby/4-7 dní.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do sauny, vírivky, bazéna.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Kronplatz
  • Miesto podľa CK: Monguelfo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 085
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

SEEHOF
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Kronplatz / Plan de Corones, Monguelfo-Tesido / Welsberg-Taisten

Cena
358 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 085

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
358,45 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €