Termín:
15. 4. – 19. 4. 2020
Počet dní:
5 (st – ne)
Počet nocí:
4
Doprava:
autom
Strava:
bez stravy
Cena za osobu od:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Popis ubytování

Sera Lodge, Wohnung Bietschhorn", 3-pokojový byt 100 m2 v 3. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a stereo přehrávač. Vstup na lodžii. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, parní zařízení). Koupelna/sprcha/WC. Balkon 10 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Domácí zvířata nejsou povolena.

Popis

Moderní, komfortní chata "Sera Lodge", 1'600 m n.m., 3-podlažní, rok výstavby 2014. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, 500 m od sjezdovek. Společné: pozemek. V domě: sauna (extra), lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Příjezd končí 30 m od objektu (horská cesta). V zimě doporučeno 4x4. Parkovací místo u domu, 30 m. Obchod, potraviny, supermarket, restaurace 500 m, autobusová zastávka 100 m. Visutá lanovka, vlek, lyžařské sjezdovky, lyžařská škola, kluziště 500 m, dětské hřiště 600 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Grächen 500 m, Zermatt 20 km. Venkovní sauna v tradiční horské stodole Valais: rezervace na místě, poplatek CHF 100.- za týden, jeden ručník na osobu v ceně. Jedno parkoviště v ceně zahrnuto, další parkoviště za poplatek CHF 50.-/týden. Ložní prádlo pro alergiky je k dispozici na vyžádání.

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • 1.Parkování

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce - 300.0 CHF paušál
 • 2.Parkování - 50.0 CHF za týden
 • Rekreační poplatek - děti - 1.9 CHF za osobu/den
 • Rekreační poplatek - 3.8 CHF
 • Sauna - 100.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome, IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Grächen

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.