SKI

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle

SKI

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemná rezidencia sa nachádza v blízkosti zjazdových tratí San Martino (cca 200 m). Súčasťou rezidencie je wellness so saunou a tureckým kúpeľom. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové skupiny a menšie kolektívy.

Ubytovanie

štandardne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR + WC, fén, TV, trezor, Wi-Fi (za poplatok), výhľad na hory. A3 (cca 40 m2, max. 3 osoby): štúdio (jedna miestnosť) s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, kuchynský kút. B4 (cca 44 m2, max. 4 osoby): spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s dvomi lôžkami (rozkládacie dvojlôžko/poschodová posteľ) a kuchynským kútom. B5 (cca 44 m2, max. 5 osôb): spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s tromi lôžkami (rozkladacie dvojlôžko/ poschodová posteľ + samostatné lôžko) a kuchynským kútom. C6 (cca 50 m2, max. 6 osôb): spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s dvomi lôžkami (rozkladacie dvojlôžko/poschodová posteľ) a kuchynským kútom.

Postieľka

pre dieťa do 2 rokov, na vyžiadanie, zdarma.

Stravovanie

možnosť objednania raňajok (za príplatok 8 €/osoba/jedny raňajky).

Služby

recepcia, bar, výťah (v centrálnej časti budovy), Wi-Fi (vo vstupnej hale, zdarma), lyžiareň. WELLNESS: sauna, turecký kúpeľ. Wellness len pre osoby od 16 rokov.

Parkování

pri rezidencii (do vyčerpania kapacity, zdarma).

Vzdialenosť od centra

400 m San Martino di Castrozza.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, za poplatok 5 €/noc.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 300 m lanovka Col Verde San Martino di Castrozza, 1,7 km lanovka Ces zjazdovka San Martino di Castrozza. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 700 m. Vzdialenosť od skibusu: 400 m. Lyžiarska škola: 300 - 700 m Požičovňa lyží: 300 - 700 m Úschovňa lyží: v rezidencii.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň a uteráky. Nepovinné poplatky splatné na mieste: raňajky 8 € /osoba, práčka 8,50 € /žetón.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,90 €/osoba od 14 rokov/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: San Martino di Castrozza / Passo Rolle
  • Miesto podľa CK: San Martino di Castrozza

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 058
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

SKI
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle

Cena od
126 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 058

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
421,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €