Ski residence

Taliansko, Dolomiti Superski, San Martino/Passo Rolle

Ski residence

  Taliansko, Dolomiti Superski, San Martino/Passo Rolle
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Ubytování

bilo 3/4 – 38 až 45 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím křeslem na lůžko pro 1 osobu či 1 samostatným lůžkem či rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyňka či kuchyňský kout v rámci obývacího pokoje, 2x sociální zařízení se sprchou či vanou (1x vstup s ložnice, s výjimkou některých apartmánů), balkon (s výjimkou 2 apartmánů v přízemí)

mono 2/3 – 20 m2 - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a případně 1 samostatným lůžkem, samostatná kuchyňka, předsíň (jen u některých apartmánů), sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon

trilo 6 – 75 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x sociální zařízení, balkon (s výjimkou 1 apartmánu)

TV, telefon, fén, trezor, mikrovlnka, wi-fi připojení k internetu

Poloha

San Martino di Castrozza, centrum - 500 m, skiareál San Martino - 500 m, skibus - 100 m

Stravování

vlastní stravování, možnost vaření

Vybavení

recepce / lobby / bar s krbem / wi-fi připojení k internetu, dětský koutek, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání
sauna, pára, 3 posilovací stroje, stolní tenis, stolní fotbal; služby označené mohou využívat jen osoby od 13 let

Základná cena zahŕňa

  • Pronájem apartmánu na týden, povlečení, spotřeba, úklid na závěr.

Základná cena nezahŕňa

  • kauce vratná na místě
  • pobytová taxa splatná na místě

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: San Martino/Passo Rolle

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 714
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Ski residence
  Taliansko, Dolomiti Superski, San Martino/Passo Rolle

Cena od
182 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 714

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
544,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €