Termín:
18. 10. – 25. 10. 2019
Počet dní:
8 (pi – pi)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Viedeň
Strava:
raňajky
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Smartline Sergios Hotel je 3 hviezdičkový rodinou prevádzkovaný hotel charakteristický bohatou a vrelou pohostinnosťou, luxusnou kuchyňou, priateľskou atmosférou a vynikajúcimi službami, ktoré zaručia relaxáciu a komfortnú dovolenku pre rodiny a mladých ľudí. Tento All-Inclusive hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Hersonissos, len 130 m od pláže. Hotel je charakteristický centrálnou polohou a s ľahkým prístupom do centra letoviska, vodného parku, golfového ihriska a do akvária.
Vzdialenosť od letiska HER cca 27 km.

Ubytovania

Smartline Sergios Hotel ponúka 99 komfortne zariadených, štýlových dvojlôžkových izieb, v ktorých sa môžu ubytovať až 3 osoby a môžu byť rezervované aj pre jedného návštevníka. Všetky izby sú vybavené individuálne ovládanou klimatizáciou (za poplatok), sušičom na vlasy, satelitnou TV, chladničkou, telefónom s priamou voľbou. Detská postieľka (na vyžiadanie, za poplatok). Izby: dvojlôžková izba bez balkóna s možnosťou 1 prístelky, dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, jednolôžková izba bez balkóna.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, bezpečné boxy (poplatok) sú k dispozícii v špecializovanej a monitorovanej oblasti (24/7), zadarmo WiFi (v hale), obchod so suvenírmi. Sladkovodný bazén, doplnkové - ležadlá a slnečníky, vonkajší detský bazén (na požiadanie).

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive
Raňajky, americké, Hlavná reštaurácia, denne: 07:30-10:00.
Obedy, denne: 12:30-14:30.
Večere, v hoteli platí dress code (žiadne kraťasy/plavky nie sú povolené), denne: 18:30-21:30.
Občerstvenie, Bar, denne: 11:00-16:00.
Prestávka na kávu, denne: 16:00-17:00.
Zmrzlina, len deti, denne: 12:00-15:30.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje; Pivo; Víno; Brandy; Raki; Ouzo, denne: 11:00-23:00.
Smartline Sergios Hotel má atraktívny lounge bar s TV kútikom, bar pri bazéne, krásnu záhradnú tavernu, snack bar a miestnosť určenú na stretnutia.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Kréta
  • Miesto podľa CK: Hersonissos Area

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií