SOFITEL THE PALM

  Spojené arabské emiráty, Dubai

SOFITEL THE PALM

    Spojené arabské emiráty, Dubai
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
POLOHA

Nízkopodlažní resort se rozprostírá na východním půlměsíci Palm Jumeirah. Poloostrov, jenž svým tvarem připomíná palmu, je první a nejmenší z dnes již dostavěných poloostrovů. Na Palm Jumeirah se nachází celkem 17 palmových listů, kde jsou mimo luxusních hotelů nákupní centra, restaurace, soukromé vily i přístav. Pokud by Vám ale poloostrov připadal malý, není problém s pohodlným spojením k exkluzivní čtvrti Jumeirah a dále k dalším hlavním turistickým atrakcím města jako např. Burj Al Arab.

UBYTOVÁNÍ

Prostorné pokoje, rozdělené do několika kategorií, jsou luxusně zařízené s individuálně nastavitelnou klimatizací, LCD TV/SAT, minibarem, trezorem, WIFI, telefonem, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy a čaje, fénem a balkónem. Pro náročné klienty lze zajistit ubytování ve vile se soukromým sluhou.

VYBAVENÍ A SLUŽBY

Gastronomické zážitky slibují místní restaurace s vyhlášenými šéfkuchaři, dále jsou zde k dispozici bary, recepce se směnárnou, prádelna, špičkově vybavené konferenční prostory.

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČO 49356861.
Lokalita podľa usporiadateľa: Dubai, Dubai
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 431 120
dnes zatvorené

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

SOFITEL THE PALM
    Spojené arabské emiráty, Dubai

Cena
1 525 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 431 120

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
1 525,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
32,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
22,84 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
33,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 4 dni
0
29,00 €