SOMEDA

  Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

SOMEDA

    Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

horský hotel, ktorý je ideálny k stráveniu rodinnej dovolenky, nachádza sa 800 m od centra Moena. Súčasťou hotela je malebné wellness so saunou, vírivkou a tureckými kúpeľami. Hotel sa nachádza kúsok od známeho cyklo chodníka, ktorý vedie z Val di Fiemme až do Canazei - Val di Fassa (celková dĺžka cca 50 km).

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dovch prísteliek (cca 17 m2) SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, Wi-fi, telefón.

Postieľka

pre dieťa do 2 rokov, na vyžiadanie.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu.

Služby

recepcia ,bar, reštaurácia, výťah, Wi-fi. Wellness: sauna, turecké kúpele, vírivka, emočné sprchy, relaxačná zóna. Za poplatok - solárium, masáže, kozmetika. Vstup do wellness 16:00-19:00, polovený osobám od 14 rokov. Vstup 14:30-16:30 povolený vstup maldším 14 rokov s doprovodom dospelej osoby.

Parkování

priamo pri hoteli (do vyčerpania miest), garáž (na vyžiadanie, za 5 €/deň).

Vzdialenosť od centra

800 m Moena.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie, za 3 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 7 km trate Pozza di Fassa - Val di Fassa (platí skipas Val di Fassa), 3 km trate Alpe Lusia (nutné mať zakúpený skipas Dolomiti Superski). Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1 km Moena. Vzdialenosť od skibusu: 100 m (za poplatok, lístkok k dispozícií v hoteli). Lyžiarske školy: 7 km Pozza di Fassa, 3 km Alpe Lusia. Požičovňa lyží: 800 m Moena. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné v Pozza di Fassa, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • V cene je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness osoby od 14 rokov (mimo solárium, masáže a kozmetiku).

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/osoba/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Moena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 047
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

SOMEDA
    Taliansko, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Moena, Sella Ronda, Tre Valli, Val di Fassa e Carezza

Cena
672 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 047

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
672,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €