SOMONT

  Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Selva di Val Gardena / Wolkenstein, Val Gardena / Alpe di Siusi

SOMONT

    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Selva di Val Gardena / Wolkenstein, Val Gardena / Alpe di Siusi
Číslo zájazdu: 1 336 101
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

luxusný hotel sa nachádza priamo na zjazdových tratiach Val Gardena. Súčasťou hotela je pekné wellness s bazénom, vírivkou, saunou. Hotel je preslávený výbornou kuchyňou. Ideálny aj pre náročných klientov.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. dvojlôžková izba SPR+WC, fén, TV, župan, minibar, trezor, Wi-fi, balkón s výhľadom na hory. dvojlôžková izby s možnosťou prístelky SPR+WC, fén, TV, župan, minibar, trezor, Wi-fi, balkón s výhľadom na hory. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek SPR+WC, fén, TV, župan, minibar, trezor, Wi-fi, balkón s výhľadom na hory.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, večere servírované, výber z menu.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, Wi-fi, lyžiareň. Wellness: bazén a vírivka (8:00 - 19:00), sauna, turecké kúpele, infračervená kabína (15:00 - 19:00) vstup iba dospelým. Masáže a solárium (za poplatok).

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

600 m Selva Gardena, 5 km od Santa Crsitina.

Zviera

nepovolené.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: priamo pri zjazdovke, 150 m sedačka Ciampioni, 300 m sedačka Costabella- Val Gardena - Selva, napojená na okruh Sella Ronda. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1-2 km Selva Gardena. Vzdialenosť od skibusu: 100 m. Lyžiarske školy: 300 - 500 m Selva Gardena. Požičovňa lyží: 300 - 500 m Selva Gardena. Úschovňa lyží: v hoteli.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2,5 €/osoba/noc.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Val Gardena / Alpe di Siusi
  • Miesto podľa CK: Selva Gardena

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 101
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

SOMONT
    Taliansko, Dolomiti Superski, Južné Tirolsko, Trentino - Alto Adige, Sella Ronda, Selva di Val Gardena / Wolkenstein, Val Gardena / Alpe di Siusi

Cena
443 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 101

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
443,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €