Southern Lanta Resort *** - Bangkok Palace Hotel ****

Thajsko, Bangkok, Ko Lanta

Southern Lanta Resort *** - Bangkok Palace Hotel ****

  Thajsko, Bangkok, Ko Lanta
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: BANGKOK
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

4: BANGKOK - KO LANTA
Raňajky. Transfer na letisko v Bangkoku, odlet do Krabi. Transfer na Ko Lanta, ubytovanie.

5 - 13: KO LANTA
Raňajky. Pobyt na tomto krásnom ostrove so podobá skôr snu ako skutočnosti. Volný program.

14: KO LANTA - KRABI - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ
Transfer minibusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/ Viedne.

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Southern Lanta Resort *** 3*

Popis: hotel nachádzajúci sa na západnom pobreží ostrova leží priamo na súkromnej dlhej piesočnej pláži Klong Dao Beach. Hotel je obľúbený vďaka svojej výhodnej polohe len pár minút od centra zábavy, krčmičiek a obchodov. Má 99 izieb, ktoré sa nachádzajú v tropickej záhrade.

Vybavenie: vstupná hala, recepcia, 2 reštaurácie, plážový bar, internetový kútik, požičovňa áut. Wi-Fi pripojenie je dostupné v celom rezorte.

Pláž: dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Zábava a šport: wellness centrum, bazén, detský bazén, jacuzzi, fitness centrum, možnosť potápania, šnorchlovania, turistiky, požičovňa kajakov.

Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania A la carte v hotelových reštauráciách.

Vybavenie izieb: vo vkusne vybavených izbách v thajskom štýle sa nachádza klimatizácia, chladnička s minibarom, kávovar, TV, trezor, kúpeľňa s WC a balkón.

Poznámka: v základnej ponuke sú bungalovy v záhrade. Za príplatok je možné vyžiadať i iné typy izieb alebo výhľad na more.

Popis hotelu Bangkok Palace Hotel **** 2*

Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania A la carte v hotelovej reštaurácii.

Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupmi
  • vnútroštátnu leteckú prepravu
  • transfery klimatizovanými autobusmi
  • prípadné lodné transfery
  • 12 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu českého delegáta v Bangkoku a v letovisku Pattaya
  • asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 399,- EUR/osoba fakultatívne výlety cestovné poistenie
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Bangkok, Ko Lanta
  • Miesto podľa CK: Bangkok, Ko Lanta

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 365 705
Dnes 8–14.30 h

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Nezáväzná objednávka

Southern Lanta Resort *** - Bangkok Palace Hotel ****
  Thajsko, Bangkok, Ko Lanta

Cena
2 158 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 365 705

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
2 158,00 €
príplatok za pobyt bez Bangkoku - osoba
0
139,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
619,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
120,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
85,65 €